Sofa Impressione 1l-1,5-1p w skórze Evolution Etap

  • Darmowa dostawa!
Sofa Impressione 1l-1,5-1p w skórze Evolution Etap
search
  • Sofa Impressione 1l-1,5-1p w skórze Evolution Etap
Sofa Impressione w skórze naturelle to połączenie piękna i nowoczesności, pozwalające wybrać Ci typ przeszycia, oraz rodzaj podłokietnika.
10 305,90 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 269 cm wysokość: 75 cm głębokość: 113 cm

Ilość

Impressione 1l-1,5-1p w skórze Evolution

Wymiary:
Szerokość: 269 cm
Długość: 113 cm
Wysokość: 75 cm

Czas na detal. Impressione zostawia Ci wybór- typ przeszycia i forma podłokietnika w Twojej nowej sofie zależą od Ciebie. Futurystyczna forma współgra z nowoczesnymi rozwiązaniami. Element łączący moduły wyposażono w system audio i praktyczny, wysuwany blat, pełniący funkcję stolika. Funkcja relaks sterowana ręcznie lub automatycznie. To nie wrażenie- Impressione naprawdę potrafi więcej, niż zwykły mebel.
Ograniczona przestrzeń nie jest ograniczeniem – kolekcja IMPRESSIONE zagospodaruje w wyrazisty sposób każde wnętrze. Modułowość kolekcji sprawia, że to idea, nie gotowy produkt – dzięki temu możliwe jest kształtowanie przestrzeni bez granic. Regularne, ale różniące się między sobą moduły pozwalają definiować styl tak, jak zaplanuje i wymarzy sobie użytkownik. IMPRESSIONE zachwyca formą i funkcjonalnością, które nastawione są na maksymalny komfort. Idea kolekcji zapewnia możliwość dynamicznych zmian wyglądu oraz przeznaczenia mebla, które wprowadza się jednym ruchem poprzez uruchomienie funkcji relaks, wbudowanego zestawu audio lub odchylenie półki w roli podręcznego stolika.

Opis

Szerokość
269
Wysokość
75
Głębokość
113
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
glamour
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :