Fotel Zoom w skórze naturelle Etap

  • Darmowa dostawa!
Fotel Zoom w skórze naturelle Etap
search
  • Fotel Zoom w skórze naturelle Etap
Fotel Zoom to połączenie funkcjonalności z maksymalną wygodą. Ruchome zagłówki i podłokietniki pozwalają dopasować go do Twoich potrzeb.
3 947,90 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 105 cm wysokość: 78 cm głębokość: 96 cm

Ilość

Zoom fotel w skórze naturelle

Wymiary:
Szerokość: 105 cm
Głębokość: 96 cm
Wysokość: 78 (91)cm
Zoom na modę, zoom na wygodę, zoom na funkcjonalność. Nowoczesna linia, intrygujące przeszycia, ruchome zagłówki i podłokietniki – podkreśl współczesne wnętrze tak, jak na to zasługuje. Funkcja i pojemnik na pościel to nie wszystko. Podręczny schowek i stolik, w które wyposażono moduły, to wygoda, na którą zasługujesz. Swoboda w komponowaniu zestawów i wyborze kolorystyki nóżek to propozycja dla indywidualistów.
Modułowa kolekcja Zoom to nieustanne poszukiwanie własnego stylu za pośrednictwem komponowania indywidualnych zestawów. W procesie projektowania kolekcji znaczą rolę odegrała inspiracja sztuką fotografii, w której ważna jest kompozycja, proporcje, kształty i detale. Poruszanie się w świecie kreatywnego obrazu pozwoliło stworzyć meble nie tylko piękne, ale również interesujące pod względem formy. Włączenie w obraz funkcjonalnych rozwiązań sprawiło, że kolekcja Zoom zachwyca formą i praktycznością.

Opis

Szerokość
105
Wysokość
78
Głębokość
96
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
glamour
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :