Komoda Niko NIKK34 D30 Forquick Forte

Komoda Niko NIKK34 D30 Forquick Forte
search
  • Komoda Niko NIKK34 D30 Forquick Forte
  • Komoda Niko NIKK34 D30 Forquick Forte
  • Komoda Niko NIKK34 D30 Forquick Forte
  • Komoda Niko NIKK34 D30 Forquick Forte
  • Komoda Niko NIKK34 D30 Forquick Forte

Forte, jako fabryka specjalizująca się w produkcji mebli skrzyniowych dedykuje tę kolekcję do pokoju młodzieżowego. Jednak, dzięki uniwersalnej formie poszczególne bryły z kolekcji możesz wykorzystać nawet w biurze! Ich prosta i nowoczesna forma to pewien sukces w aranżacji salonu, jadalni czy też właśnie pomieszczeń biurowych.

339,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 90 cm wysokość: 82 cm głębokość: 29 cm

Ilość

Ponadczasowa komoda trzydrzwiowa Niko dąb Sonoma Meble Forte

Komoda drewniana z kolekcji Niko marki Forte to mebel, dzięki któremu możesz stworzyć wnętrze uniwersalne, a więc takie które będzie Ci służyć przez lata, niezależnie od zmieniających się trendów. To również doskonały mebel do pokoju młodzieżowego.

Prosta, klasyczna forma komody Niko dostępna jest w kolorze dąb Sonoma. Dzięki takiemu wybarwieniu, mebel zyskuje cech nowoczesnych. W połączeniu z minimalistyczną bryłą i nowoczesnymi srebrnymi uchwytami tworzą ponadczasowy mebel. Coraz częściej poszukujemy mebli uniwersalnych, szczególnie jeśli chodzi o pokój dziecięcy czy młodzieżowy. Tego rodzaju meble służą dzieciom na lata i rosną wraz z dzieckiem. Bardzo prosto stworzyć nową aranżację drobnym kosztem, dokonując niewielkich zmian dekoracji czy koloru ścian. Marka Forte stara się te oczekiwania zaspokoić, między innymi dzięki kolekcji Niko.

Komodę wyposażono w pojemną szufladę i mnóstwo półek, ukrytych za trojgiem drzwi. Jej smukła forma sprawia, że doskonale czuje się w zestawie z innymi modułami z kolekcji Niko, dostępnymi również u nas online. Fronty i korpusy komody wykonano z wysokiej jakości płyty laminowanej i zastosowano srebrne uchwyty z tworzywa.

Forte, jako specjalista w produkcji mebli skrzyniowych dedykuję tę kolekcję do pokoju młodzieżowego. Jednak, dzięki uniwersalnej formie poszczególne moduły z kolekcji możesz wykorzystać nawet w biurze! Ich prosta i nowoczesna forma gwarantuje sukces w aranżacji salonu, jadalni czy też właśnie pomieszczeń biurowych.

Atuty komody Niko marki Forte:

  • Ponadczasowy design
  • Doskonała do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego
  • Szuflada i półki do przechowywania
4950.png

Jeśli chcesz być na przekór bez przerwy zmieniającym się w aranżacji wnętrz trendom, komoda z szufladą z kolekcji Niko powinna być Twoim celem. Uniwersalna klasyczna forma z delikatną nowoczesną nutą tworzą komody na lata, czyli takie, które za chwilę nie przestaną być modne. Smukła forma i wybarwienie dąb Sonoma to niewątpliwe atuty dostępnej u nas komody. Prezentowana komoda wspaniale nadaje się również do przedpokoju. Sprawdź to!

Pożądanym dla sypialni meblem jest komoda. Nasza komoda z szufladą to kolejna ponadczasowa propozycja od marki Forte. Charakterystyczne dla kolekcji Niko wybarwienie oraz forma mebla, sprawia że komoda sprawdzi się nie tylko we wnętrzu sypialni. Kolekcję Niko tworzą proste bryły, idealne do małych pomieszczeń. Dość płytkie szafy, komody, czy szafki na buty wpasują się w każde małe czy wąskie pomieszczenie.

Niko to ekonomiczna propozycja linii mebli do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, biura oraz przedpokoju. Wzornictwo oparte na współczesnych trendach oraz funkcjonalne bryły pozwalają na szybkie i niedrogie aranżowanie zarówno małych jak i większych pomieszczeń. W ofercie Niko znajdziesz również wiele praktycznych i tanich propozycji do przechowywania i porządkowania.

Opis

Szerokość
90
Wysokość
82
Głębokość
29
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Ilość szuflad
1
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Styl
biurowy
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Forquick Forte: