Komoda Canmore CNMK221 Forte

  • Promocja
  • -18,7%
Komoda Canmore CNMK221 Forte
search
  • Komoda Canmore CNMK221 Forte
  • Komoda Canmore CNMK221 Forte
  • Komoda Canmore CNMK221 Forte
  • Komoda Canmore CNMK221 Forte

Komoda do pokoju młodzieżowego CANMORE CNMK221 producenta mebli Forte wykonano, podobnie jak całą serię mebli CANMORE, w ponadczasowym połączeniu kolorystycznym: białe w połysku fronty wraz z dekorem jasnoszarego betonu na prostych, minimalistycznych korpusach. Zarówno kolorystyka, jak i forma tworzą doskonałą całość. .  

649,00 zł
527,64 zł Zniżka 18,7%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 527,64 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 100 cm wysokość: 86 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Komoda trzydrzwiowa Canmore Meble Forte

Przy wyborze aranżacji do pokoju dziecka warto pamiętać, że dzieci dorastają zbyt szybko zatem nie warto stawiać na meble w trendach. Dobrym rozwiązaniem są właśnie meble uniwersalne, które rosną wraz z dzieckiem. Stylistyka takich mebli jest ponadczasowa, pozbawiona wszelkich modnych w danym sezonie trendów.

Taką kolekcją jest na przykład Canmore od marki Forte. Zastosowano tu kolorystykę dość nowoczesną, ale bryła zachowała klasyczną formę. Projektanci z fabryki Forte wykorzystali motyw betonu, który już od wielu lat stosowany jest w architekturze wnętrz. Jasnoszare wybarwienie betonu połączyli z kolorem białym w połysku.

Typowym przedstawicielem tej kolekcji, o którym warto pomyśleć aranżując strefę przechowywania, jest komoda. Dość pożądanym wyposażeniem sypialni młodego człowieka jest poza łóżkiem właśnie komoda. Kolekcja Canmore proponuje komodę trzydrzwiową, która z pewnością Cię zaintryguje. Charakterystyczny dla kolekcji motyw betonu, gwarantuje oryginalną aranżację w pokoju dziecka.

Atuty kolekcji Canmore:

  • Uniwersalny styl
  • Dekor betonu
  • Klasyczna forma mebli
  • Dedykowany dla młodzieży

 

alt
 

Z całym przekonaniem uniwersalność mebli młodzieżowych powinna być oczywista. Nie chcemy tego, ale dzieci dorastają zbyt szybko, zatem nie warto stawiać na meble w trendach. Dobrym rozwiązaniem są właśnie meble uniwersalne, które zmieniają się wraz z dzieckiem. Stylistyka takich mebli jest ponadczasowa, pozbawiona wszelkich modnych akurat trendów. Warto jednak pamiętać o nowoczesnej inspiracji. Taką kolekcją jest na przykład Canmore marki Forte.

Prezentowana komoda Canmore to jedna z dwóch dostępnych w ramach tej linii. Mamy dwie komody do wyboru, tej samej wielkości. Pierwsza z nich to układ czterech szuflad w kolorze białym, zatopionych w betonowym korpusie. Druga komoda to zestaw trzech szafek, kryjących kilka głębokich półek. Wybór zależy od Twoich preferencji.

Komody wykorzystujemy głównie do sypialni, ale bardzo często potrzebujemy ich w jadalni czy salonie. Uniwersalny design kolekcji Canmore daje możliwość wykorzystania mebli nie tylko w pokoju młodzieżowym. Łagodna kombinacja jasnoszarego betonu inspiruje do odkrywania tajemnic wyobraźni i głęboko ukrytych pokładów kreatywności dziecka. Subtelne barwy tworzą idealne tło dla odważnych, nasyconych kolorem akcesoriów do dekoracji wnętrz, dając nieograniczoną przestrzeń dla rozwijania pomysłowości domowników.

Jaka więc jest kolekcja mebli CANMORE? Nowoczesna, modna i stylowa! Uniwersalna stylistyka, łącząca w sobie prostotę i indywidualny charakter, stanowi doskonałe tło dla twórczych działań. Bardzo istotna jest również wyjątkowa funkcjonalność i elegancja mebli Canmore, będąca doskonałym uzupełnieniem pokoju nastolatka. Pojemne szafy pomieszczą wszystkie stylizacje i skarby młodego człowieka, a wygodne, łóżko z tapicerowanym zagłówkiem pozwoli zregenerować siły. Ciekawe połączenie jasnoszarego betonu z bielą inspiruje do działania każdego młodego domownika.

Opis

Szerokość
100
Wysokość
86
Głębokość
42
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Ilość drzwi
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Canmore Forte: