Półka Lyon TYP LYOP03 Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Półka Lyon TYP LYOP03 Wójcik
search
  • Półka Lyon TYP LYOP03 Wójcik
  • Półka Lyon TYP LYOP03 Wójcik
Półka Lyon TYP LYOP03 Wójcik to wygodny produkt przeznaczony do wieszania na pustek ścianie, aby wprowadzić więcej komfortu w domowym zaciszu. Półka Lyon może stanowić dobry dodatek do jadalni i kuchni do przechowywania kubków czy mniejszych talerzy deserowych. Produkt w kolorystyce jasnego drewna i bieli.

Dostępny od ręki

279,00 zł
265,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 251,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 130 cm wysokość: 28 cm głębokość: 20 cm

Ilość

Budowanie wygodnego miejsca do mieszkania może stać się procesem prostym i interesującym, wystarczy postawić na takie meble, które mają wysoką jakość wykonania, a wizualnie prezentują się znakomicie. Meble Wójcik to typowe meble pokojowe wykorzystujące do produkcji nowoczesne technologie i materiały. Stosowanie mebli Wójcik w pomieszczeniach mieszkalnych, wprowadza ciepły do nich klimat, przytulne miejsce do siedzenia oraz wygodę w użytkowaniu. W asortymencie Mebli Wójcik znajdują się tradycyjne meble jak szafy pokojowe, komody, regały i witryny, ale są również mniejsze elementy, które pozwalają zagospodarować np. pustą ścianę jak lustra czy półki. Stosowanie takich dodatków urozmaica daną przestrzeń.

Półka Lyon TYP LYOP03 Wójcik to nowoczesna półka do salonu, z przeznaczeniem na powieszenie na pustej ścianie. Może ona swoim wyglądem wprowadzić w pomieszczeniu ciekawszy klimat, a sama znajdować się nad domową komodą lub niewielkim regałem. Stosowanie półek Lyon na pustych ścianach umożliwia stworzenie idealnego miejsca do wyeksponowania dekoracji Półka Lyon została wyposażona w boczną ściankę, która utrzymuje przedmioty i zapobiega się ich przewracaniu. Na takiej półce można postawić zarówno dużo książek jak i dekoracje z kwiatów czy świece zapachowe.

Półka Lyon TYP LYOP03 została wyposażona w dwa kolory: jasną białą barwę oraz w kolor jasnego dębu. Takie połączenie wprowadza do naszej przestrzeni ciekawą kompozycję w połączeniu z innymi meblami marki Wójcik Lyon jak regały czy komody. Półka Lyon to produkt przeznaczony również do stworzenia klimatycznego miejsca w domowym przedpokoju. O przedpokojach często się zapomina a warto w tych miejscach stworzyć udane miejsce do przechowywania drobiazgów oraz odzieży wierzchniej i butów.

Półki Lyon mogą mieć również zastosowanie w innej kategorii, a mianowicie w jadalni. Niektóre takie miejsca potrzebują dodatków w postaci półek aby poukładać różnego rodzaju kubki czy talerze do deserów i obiadów. Taka półka Lyon TYP LYOP03 Wójcik stanowi znakomity dodatek do jadalni i kuchni w celach organizacyjnych. Stosowanie kilku takich półek na ścianie pozwala zastąpić tradycyjne szafki kuchenne. Jadalnia i kuchnia może stanowić dobre miejsce do przechowywania naczyń jeżeli dobrze się wybierze odpowiednie meble.

Półki Lyon mogą  stworzyć i zastąpić regały, które można stosować do przechowywania wielu ciekawych produktów do szafki. Stosowanie półek w pomieszczeniach to dzisiaj dobry sposób na organizowanie miejsc dla różnych elementów dekoracyjnych zarówno w salonach i sypialniach. Półki stanowią ciekawy dodatek do wielu pomieszczeń, ponieważ mają niewielki wymiar, a można z nimi zrobić przyjemne miejsce do zamieszkania. Półki Lyon stanowią ciekawe dodatki dla mebli nowoczesnych, które stają się głównymi modelami mebli stosowanych w polskich domach. Meble Wójcik to klimatyczne urządzone domy i mieszkania, które są wyposażone w meble które posiadają materiały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które przeznaczone są do tworzenia mebli klasycznych i nowoczesnych, które mają solidne wykończenie oraz precyzyjne wykonanie.

Meble Wójcik posiadają prosty, minimalistyczny styl niezależnie czy dotyczy to modeli Cortina czy Lyon. W kategoriach mebli Wójcik mamy do czynienia z różnymi meblami, w zastosowaniu do przedpokoju, sypialni, pokoju młodzieżowego oraz pokojów dziennych.

Atuty Mebli Wójcik:
  1. Modele klasyczne i nowoczesne - bogaty wybór produktów;
  2. Solidne wykonanie mebli;
  3. Komfort w używaniu;
  4. Przyjemne i funkcjonalne wyposażenie pomieszczeń;

Opis

Szerokość
130
Wysokość
28
Głębokość
20
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355040995
MPN
6001114000007

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lyon Wójcik: