Komoda Lyon TYP LYOK01 Wójcik

Komoda Lyon TYP LYOK01  Wójcik
search
  • Komoda Lyon TYP LYOK01  Wójcik
  • Komoda Lyon TYP LYOK01  Wójcik
Komoda Lyon TYP LYOK01 Wójcik jest produktem funkcjonalnym o stylizacji nowoczesnej, gdzie zastosowano połączenie koloru białego oraz jasnego dębu. Produkt z pojemnymi trzema szufladami oraz pojemnymi wnękami do przechowywania ubrań oraz pościeli. Komoda z zastosowanie do pokoju dziennego oraz sypialni stanowi ciekawe urozmaicenie. 

Dostępny od ręki

1 369,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 158 cm wysokość: 89 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Komoda do salonu to jeden z najpopularniejszych mebli stosowanych do aranżowania mieszkania czy domu. Komody to produkty z dużą funkcjonalnością, które posiadają dużo pojemnych szuflad, a ich stylistyka jest możliwa do dopasowania w zależności od zapotrzebowania. Meble Wójcik posiadają w swoim katalogu sporą ilość komód w różnych stylach. Mamy zarówno komody klasyczne jak i nowoczesne, zarówno w kolorach drewna jak i bieli. Meble Wójcik posiadają wysoką jakość użytych materiałów do produkcji mebli. Zarówno na frontach jak i w korpusie zastosowano płyty wiórowej laminowanej z połyskiem o dużej odporności na uszkodzenia oraz zarysowania. Stosowanie mebli Wójcik w domowym zaciszu to wygodny sposób na wygodne urządzone mieszkanie czy dom.

Komoda Lyon TYP LYOK01 Wójcik została wyposażona w 4 wnęki oraz 3 szuflady o dużej pojemności. Elementem wyróżniającą komodę Lyon jest zastosowanie ciepłego oświetlenia oraz wygodnych prowadnic. W komodzie zastosowano standard cichego domykania drzwi i szuflad. Produkt posiada jasne fronty w białym kolorze. Szuflady służą do przechowywania np. bielizny czy pościeli w sypialni. Szuflady stanowią ciekawą ozdobę komody, nie posiadają uchwytów, zastosowano mechanizm bezklamkowy.

Komoda Lyon TYP LYOK01 Wójcik posiada wnęki, które zostały wykonane w kolorze jasnego drewna. Wnęki taki są pojemne, można w nich umieścić odzież oraz elementy związane z sypialnią. Komoda może zostać postawiona w salonie ale również w sypialni. Niektóre mniejsze mieszkania posiadające przedpokój mogą się również stać miejscem postawienia takiej komody. Na przyjemnym drewnianym blacie można postawić ciekawe dekoracje, w postaci ramek na zdjęcia, świeczniki czy wazony z kwiatami.

Niezwykłym elementem zastosowanym w komodzie Lyon TYP LYOK01 Wójcik jest designerskie oświetlenie, które połączone jest z korpusem. Jak wprowadzi się takie oświetlenie do pomieszczenia, mamy tajemniczy wystrój, który urozmaica dane pomieszczenie. Wieczorami prezentuje się taka komoda nad wyraz okazale i podkreślana jest jakość wykonania. Komoda posiada prowadnice oraz zawiasy, które mają zastosowanie przy standardzie cichego domykania szuflad i drzwi. Komoda do salonu to inwestycja na wiele lat, a meble Wójcik posiadają w swoim asortymencie solidne meble, które stworzą pomieszczenie nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim funkcjonalne.

Komody do mieszkań i domów to produkty, które pozwalają na zorganizowaniu przestrzeni i uporządkowaniu jej w taki sposób, aby ład zapanował na stałe w miejscu zamieszkania. Komody nowoczesne charakteryzują się prostym, designerskim wyglądem, gdzie mamy użyte materiały wysokiej jakości w stylizacji minimalistycznej. W komodach tego typu można spotkać białe kolory oraz barwę jasnego dębu.

Meble Wójcik to wiodący producent mebli klasycznych i nowoczesnych w Polsce. W jego asortymencie znajdują się szafy, komody pokojowe, a także mniejsze elementy jak wieszaki, lustra, szafki na buty czy ławki do przedpokoju. Dzięki zastosowaniu mebli Wójcik mamy przyjemne miejsce, w którym można spędzić dużo czasu. Nasz dom czy mieszkanie powinno stanowić oazę spokoju, a także przyjemnej aranżacji, w której człowiek czuje się dobrze. Meble Wójcik posiadają w swoich kategoriach meble do salonu, a także do sypialni, jadalni i przedpokoju. Bogaty asortyment czeka na wyciągnięcie ręki.

Atuty komody nowoczesnej:
  1. Funkcjonalność i uniwersalność;
  2. Estetyczny wygląd;
  3. Umożliwienie utrzymania czystego pomieszczenia;
  4. Przyjemne miejsce do utrzymania porządku;

Opis

Szerokość
158
Wysokość
89
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Ilość szuflad
3
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355040896
MPN
6001114000003

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lyon Wójcik: