Elmo 16 Biały Buk Fjord Półka ML Meble

Elmo 16 Biały Buk Fjord Półka ML Meble
search
  • Elmo 16 Biały Buk Fjord Półka ML Meble
  • Elmo 16 Biały Buk Fjord Półka ML Meble
  • Elmo 16 Biały Buk Fjord Półka ML Meble
  • Elmo 16 Biały Buk Fjord Półka ML Meble
Uniwersalna biała półka z dodatkiem Buku Fjord to idealnie rozwiązanie dla pokoju nastolatka, gdzie można ułożyć podręczniki szkolne oraz liczne książki czy płyty z grami. Produkt wysokiej jakości w dobrej cenie. 
159,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 72 cm wysokość: 35 cm głębokość: 20 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

Dodatki do pomieszczeń mieszkalnych, które w pewien sposób odmieniają wizerunek niejednego pomieszczenia można znaleźć nie tylko w standardowych meblach pokojowych, ale również wśród mebli dla dzieci oraz młodzieży. ML Meble stworzyły praktyczną, dobrze prezentującą się kolekcję białych mebli do pokoju dzieci, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, elegancją i wysokim standardem wykończenia. Taka kolekcja jest nowa, nazywa się Elmo i w jej składzie wchodzą produkty podstawowe jak szafy, regały i komody oraz dodatki w postaci półek wiszących czy przewijaków na komody.
alt
Półka wisząca Elmo 16 ML Meble to produkt do powieszenia na ścianie w pokoju dziecka. Produkt ma prosty geometryczny kształt prostokąta, posiada materiał w kolorze białym w konstrukcji, a tył półki znajduje się w barwie buk fjord. Produkt jest elegancki, dobrze wykonany można na nim zostawić kolekcję pluszaków, lalek czy dziecięcych samochodzików czy dodatków dekoracyjnych w postaci ramek na zdjęcia czy pamiątek z podróży. Półki wiszące Elmo 16 ML Meble można zastosować w pokoju dziecka w wieku przedszkolnym, ale również u nastolatka, który uczęszcza do szkoły.

Na półkach wiszących można uporządkować kolekcję książek, czy podręczników szkolnych. Wyeksponować przedmioty przypominające dobre chwile w życiu, a także produkt wartościowe, które mają wartość sentymentalną. Półka wisząca ELMO 16 jest produktem do samodzielnego złożenia, który może pomieścić wiele produktów. Biały korpus pozwala na stworzenie w przestrzeni mieszkalnej optycznego powiększenia przestrzeni, a sama półka jest jakby dodatkowym miejscem do spożytkowania na różne przedmioty.

Półka wisząca Elmo to inwestycja na lata, w przypadku wersji nr 16 jest to produkt uniwersalny, który można wykorzystać również w pozostałych pomieszczeniach mieszkalnych, nawet w jadalni czy przedpokoju. Meble dziecięce Elmo to produkt wysokiej jakości, wykonane z materiałów solidnych jakimi są płyty meblowe. Stosowanie takich mebli w pokoju dziecka, pozwala zapewnić komfort w wychowywaniu oraz nauce pociechy. Półki wiszące Elma to produkty do powieszenia na ścianie, tworzące nowe możliwości aranżacyjne. Bogaty wybór półek nie tylko Elma ale pozostałych kolekcji ML Meble, pozwala stworzyć idealne miejsce dobrze zorganizowane i funkcjonalne.

Półki wiszące Elmo ułatwiają codzienną organizację przechowywania rzeczy w mieszkaniu i domu, ułatwiają zapanowanie nad bałaganem i tworząc miejsce taki z produktami Elmo, mamy możliwość tworzenia przestrzeni jasnej, ciepłej i funkcjonalnej, gdzie człowiek i dziecko dobrze się czują. Idealne rozwiązanie dla dzieci w każdy wieku.

ML Meble tworzą idealne miejsce aranżacyjne w nowoczesnym stylu, gdzie zastosowano prostotę, ale również możliwość wprowadzenia większej ilości pastelowych i drewnianych kolorów. Łączenie takich barw pozwala stworzyć dobre miejsce zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, w zależności od nurtów kolorystycznych. Poza tym elementy dodatku w postaci Buku Fjord wprowadzają elementy drewna w przestrzeni i pewien sposób element ekologiczny i powrotu do przyrody. Kolekcja Elmo przeznaczona jest do nowoczesnych pomieszczeń, gdzie wychowuje się dzieci w różnym wieku. Produkt dość nowe, ale nieszablonowe.

Atuty mebli Elmo:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Elegancja;
  3. Ergonomia;
  4. Precyzja wykończenia;

Opis

Szerokość
72
Wysokość
35
Głębokość
20
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901503040218
MPN
1ELMO16-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Elmo ML Meble: