Elmo 02 Biały Buk Fjord Szafa ML Meble

Elmo 02 Biały Buk Fjord Szafa ML Meble
search
  • Elmo 02 Biały Buk Fjord Szafa ML Meble
  • Elmo 02 Biały Buk Fjord Szafa ML Meble
  • Elmo 02 Biały Buk Fjord Szafa ML Meble
  • Elmo 02 Biały Buk Fjord Szafa ML Meble
Przepiękna biała szafa dla dzieci pod nazwą Elmo 02 - wykonana z wysokie jakość produktów, idealna do pokoju niemowlaka i przedszkolaka. Atrakcyjna pod względem wizualnym i cenowym. Propozycja dla wymagających klientów. 
1 099,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 80 cm wysokość: 193 cm głębokość: 51 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

ML5

ML Meble stworzyły elegancką i kreatywną kolekcję mebli dla dzieci i młodzieży, która pozwala naszym pociechą prawidłowo się rozwijać od najmłodszych lat. Prezentowana kolekcja Elmo jest nie tylko przyjemna dla oka, ale posiada dużo miejsca w poszczególnych produktach jak szafy na ubrania, czy regały na zabawki. Jednym z takich produktów jest biała szafa dla dziecka pod nazwą Elmo 02, która posiada elegancki biały kolor i jest w stanie pomieścić sporą ilość rzeczy dziecka.
alt
Szafa ubraniowa dla dzieci Elmo 02 ML Meble to produkt w kształcie prostokątnej wysokiej bryły, wyposażony w trzy pojemne szuflady, drążek metalowy, a także miejsce do wieszania ubrań oraz pojemną półkę w górnej części szafy. Szafa ubraniowa Elmo 02 jest biała jednak posiada uchwyty w kolorze Buk Fjord, które nadają produktowi ciepłego wizerunku. Szafa jest produktem wykonanym z wysokiej jakości płyty meblowej, zarówno korpus jak i fronty są białe.

Szafa dla dzieci Elmo 02 ML Meble to produkt, który jest w stanie pomieścić sporą ilość ubrań oraz licznych zabawek i dodatków używanych przy wychowywaniu dziecka. Szafa taka jest dobra zarówno dla chłopców i dziewczynek. Szafa dla dzieci Elmo 02 posiada dodatkową półkę w górnej części szafy, gdzie można zmieścić bagaże, torby oraz dodatki w postaci materacy czy przewijaków dla dzieci. Pod półką znajduje się metalowy drążek, przeznaczony do wieszania ubrań dla dzieci.

Dolna część szafy jest dość ciekawa, mamy tutaj z jednej strony dwie szuflady o podobnych wymiarach, a z drugiej pojedynczą szufladę o wysokości dwóch z drugiego boku. W dolnej części szafy można przechowywać dodatki dla dziecka jak bielizna czy kocyki, ale również zabawki oraz gry edukacyjne. Szafy na ubrania to sposób na uporządkowanie pokoju dziecka i tworzyć miejsce przyjazne rozwojowi pociechy. Poza tym meble Elmo to takie meble, gdzie dzieci można uczyć samodzielności, gdzie krok po kroku można uczyć sprzątania, nauki i zabawy.

Tworzenie eleganckiego i przytulnego pomieszczenia dla wychowywania dzieci jest dość proste zwłaszcza z kolekcją Elmo ML Meble, gdzie do dyspozycji mamy szeroki wybór szaf pokojowych, które można dobrać według własnego zapotrzebowania i upodobań. Meble prezentują biały kolor, który wprowadza czystość w przestrzeni dziecka, a poza tym optycznie zwiększa przestrzeń. Do takich mebli jak Elmo warto wybierać dodatki w postaci odpowiedniego oświetlenia oraz przytulnych dekoracji w postaci poduszek ozdobnych czy kocy.

Szafy na ubrania dla dzieci to produkty, które muszą mieć duże bezpieczeństwo i ochronę dla dzieci, posiadać atesty bezpieczeństwa, a przede wszystkim stworzyć przytulne ciepłe miejsce do rozwoju i wychowywania dziecka. Takie szafy dla dzieci znajdują się w kolekcji ELMO, która jest nie tylko przytulna dla dziecka, ale również funkcjonalna dla rodziców. Szafy na ubrania Elmo mogą zostać na wiele lat w pokoju dziecka podczas wychowywania ponieważ są to produkty wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia i dobrze prezentujące się w jasnych pomieszczeniach z dużą ilością światła zarówno sztucznego jak i dziennego;

Atuty mebli ELMO:
  1. Jasna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży;
  2. Funkcjonalne meble dla rodziców;
  3. Duża pojemność szaf;
  4. Ergonomia;

Opis

Szerokość
80
Wysokość
193
Głębokość
51
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
1ELMO02-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Elmo ML Meble: