Novi Nviz01 Łóżko 90 1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

Novi Nviz01 Łóżko 90 1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
search
  • Novi Nviz01 Łóżko 90 1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nviz01 Łóżko 90 1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
Jasne, przyjemne dla oka łóżko jednoosobowe, przeznaczone do pokoju młodzieżowego  i dla dzieci lub w przypadku osób, które nie mają mały metraż sypialni lub pokoju dziennego. Eleganckie, białe łóżko w kolorze alpejskim. 

Dostępny od ręki

1 279,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 96.9 cm wysokość: 80 cm głębokość: 204.9 cm

Ilość

Meble Wójcik to praktyczne, eleganckie meble do salonu lub sypialni, które warto dobierać według uznania i zapotrzebowania ponieważ ilość przedstawionych kolekcji jest bardzo duża. Meble Wójcik prezentują stylizację różne od nowoczesnych, jasnych, alpejskich kolorów jak w kolekcji NOVI do bardziej ciepłych, stonowanych i klasycznych w kolekcji Cortina. Meble Wójcik to produkty praktyczne, eleganckie, które mogą posłużyć do realizacji pięknie urządzonej aranżacji przestrzennej. Meble Wójcik są meblami praktycznymi o wysokiej jakości wykonania, które elegancko odmieniają daną przestrzeń.
alt
Kolekcja NOVI to meble przede wszystkim proste, minimalistyczne w kolorystyce białej alpejskiej. Niektóre modele mają zastosowanie w sypialni jak łóżko NVIZ01 NOVI o wymiarach 90x200 cm. Łóżko jest eleganckie, stylowe, w prostej formie, nadające przestrzeni świeżości. Łóżko takie jest produktem, gdzie można przez wiele czasu spędzić noc, a także odpoczywać na czytaniu książek. Łóżko NVIZ01 NOVI jest produktem wykonanym według najwyższych standardów, posiada dodatkowo szufladę, gdzie można pomieścić przedmioty różnego rodzaju. Stelaż jest biały, wykonany z materiałów odpornych na uszkodzenia. Łóżko NVIZ01 NOVI może mieć zamontowaną szufladę zarówno po prawej jak i lewej stronie. Tak szuflada może posłużyć jako pojemnik na pościel

Łóżko dostosowane jest do materace o wymiarach 90x200 cm, gdzie można dany materac wybierać według uznania i zapotrzebowania. Łóżko jest praktyczne, przyjemne z wyglądu, posiada wezgłowie przy którym można zamontować oświetlenie typu Butterfly za dodatkową opłatą. Łóżko ponieważ nie jest za szerokie, może idealnie pasować do sypialni osób, które żyją w pojedynkę. Poza tym taki produkt idealnie sprawdza się w pokoju młodzieżowym, gdzie nastolatek szanuje swoją prywatność i dobrze wpływa na jakość danego pokoju.

Kolekcja NOVI przeznaczona jest do miejsc nowoczesnych, gdzie jasna, duża przestrzeń ma odpowiednie znaczenie. Kolekcja NOVI to meble do aranżowania sypialni ale również salonu. Można poszczególne produkty dobierać według uznania. Gama produktów jest bardzo duża. Kolekcja NOVI została wyposażona w jasną, białą kolorystykę alpejską. Kolekcja NOVI to przyjemne dla oka meble pokojowe i sypialniane.

Meble Wójcik to producent mebli, który posiada rozmaite kolekcje mebli w różnych stylizacjach i wykończeniach. Jedną z takich kolekcji jest NOVI, która jest dość nowoczesną, designerską kolekcją wprowadzającą w przestrzeni więcej organizacji i dobrego zagospodarowania. Meble Wójcik prezentują wysokiej jakości wykonaniem, materiały dobierane są według najwyższych standardów. Meble Wójcik warto dobierać według własnego gustu, w kolekcjach nie brakuje mebli klasycznych, nowoczesnych, awangardowych i bardziej w vintage czy retro. Kolorystyka oparta jest o neutralne barwy oraz tonacje bieli i drewna. .

Wspomniane łóżko sypialniane, sprawdzi się dobrze w mniejszym mieszkaniu typu kawalerka, gdzie mieszka osoba samotna i potrzebuje wygodnego ale przyjemnego w wyglądzie łóżka. Łóżko posiada solidny stelaż, który utrzymuje dane siedzisko w jednej całości. Wybór materaca, należy wybierać pod wpływem własnych upodobań.

Łóżka sypialniane to wydatek, ale warto wybrać takie, gdzie nasze plecy zostaną odprężone i dobrze ułożone podczas snu. Tylko wygodne łóżka z odpowiednimi materacami wprowadzają zmiany w jakości naszego zdrowia, a także codziennego funkcjonowania.

Atuty kolekcji NOVI:
  1. Wybór łóżek do sypialni;
  2. Jasne, białe meble w nowoczesnym stylu;
  3. Duża odporność na uszkodzenia;
  4. Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
96.9
Wysokość
80
Głębokość
204.9
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355114528
MPN
6000000007892

Zobacz również inne produkty z kolekcji Novi Wójcik: