Novi Nvib01 Biurko 1D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
search
  • Novi Nvib01 Biurko 1D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nvib01 Biurko 1D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nvib01 Biurko 1D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nvib01 Biurko 1D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

Novi Nvib01 Biurko 1D1S Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

Dostępny od ręki

779,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 130 cm wysokość: 75 cm głębokość: 60 cm

Ilość

Przyjemne do pracy miejsce, powoduje że lepiej wykonuje się obowiązki zawodowe. Wybieranie odpowiedniego biurka do pracy, pozwala zapewnić nam większy komfort podczas pracy. Ogólnie obecnie na rynku aranżacji wnętrz, zarówno w meblach do pracy jak i do mebli pokojowych wybiera się jasne, przyjemne dla oka meble, w nowoczesnym stylu lub z nutą skandynawskich i minimalistycznych wpływów. Meble Wójcik posiadają bogate kolekcje białych mebli, które wprowadzają znaczące zmiany w miejscu gdzie mieszkamy i pracujemy.
alt
Biurko 1D1S NVIB01 NOVI to produkt, w kolorystyce białej alpiny z dekorem supermat. Biurko wizerunkowo jest dość zgrabne, posiada dwie wnęki oraz jedną pojemną szufladę, na różnego rodzaju drobiazgi. Biurko jest przyjemny dla oka produktem, do utrzymania porządku w miejscu pracy, a samemu z przeznaczeniem na codzienne obowiązki zawodowe. Biurko zostało wyposażone w jedne drzwiczki i szufladę, gdzie wykorzystano mechanizm cichego ich zamykania oraz otwierania, a także technikę bezuchwytową. Białe biurko obecnie są najczęściej wybieranymi biurkami przez osoby, które prowadzą kreatywne życie grafików, fotografów, osób związanych z Social Media.

Biurko NVIB01 NOVI marki meble Wójcik jest produktem, dzięki któremu można zbudować domowe biuro, tak zwane home office, gdzie wykonuje się dużo pracy zdalnej, na komputerze bez konieczności przebywania w biurze czy firmie. Biurko z jednej strony posiada elementy organizacyjne, a z drugiej stelaż trzymający mocno biurko w jednym poziomie. Blat biurka został wykonany z płyty wiórowej laminowanej jak korpus. Natomiast części frontowe zostały wykonane z płyt MDF.

Biurko NVIB01 NOVI można postawić również w pokoju młodzieżowym, gdzie nastolatek może poświęcić czas na przyswajanie wiedzy przy takim biurku, ale także poświęcić czas na zabawę i swoje pasje.

Domowe biuro jest obecnie jedną z coraz częściej wybieranych form pracy, ponieważ część współczesnych zawodów pozwala na stworzenie takich miejsc z pracy, że wystarczy komputer i dostęp do internetu oraz oczywiście biurko aby nasze obowiązki zostały spełniane. Kolekcja NOVI dysponuje przyjemnymi białymi meblami do różnych zastosowań. Biurko Novi pozwala stworzyć w domu własny gabinet do pracy, czy oddzielić na miejsce zawodowe w części mieszkania np. w kawalerce.

Kolekcja mebli NOVI to nowoczesne meble, które można postawić w salonie ale również w innych miejscach w domu. Takie meble gdzie wykorzystano materiały wykonane w sposób solidny, funkcjonalny, gdzie stworzono idealne rozwiązanie do codziennych obowiązków. Biurko NOVI to element, gdzie można zbudować domowe miejsce na swoje pasje, ale również na obowiązki zawodowe, ułatwiające codzienne podejmowanie decyzji w różnych aspektach.

Kolekcja NOVI to białe meble pokojowe, które warto postawić w mniejszej kawalerce, nadając jej przyjemnego, przytulnego miejsca do pracy i codziennych życiowych obowiązków. Kolekcja przedstawia meble wykonane według najnowszych standardów, gdzie przy produkcji wykorzystano materiały wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia.

Meble Wójcik dysponują sporą ilością mebli do wyboru według uznania i zapotrzebowania. Meble takie dobrze prezentują się zarówno w małych mieszkaniach jak i dużych domach, ze względu na bogate kolekcje i różnego rodzaju produkty aranżacyjne.

Atuty kolekcji NOVI:
  1. Białe meble pokojowe;
  2. Możliwość budowania home office;
  3. Przyjemny wygląd;
  4. Nowoczesność;

Opis

Szerokość
130
Wysokość
75
Głębokość
60
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5900355114412
MPN
6000000007881

Zobacz również inne produkty z kolekcji Novi Wójcik: