Novi Nvik02 Komoda 2D Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

Novi Nvik02 Komoda 2D Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
search
  • Novi Nvik02 Komoda 2D Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nvik02 Komoda 2D Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nvik02 Komoda 2D Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik
  • Novi Nvik02 Komoda 2D Biały Alpin/Pvc Biały Supermat Wójcik

Dostępny od ręki

859,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 92 cm wysokość: 133 cm głębokość: 42.2 cm

Ilość

Meble Wójcik to praktyczne meble pokojowe, które są w stanie odmienić niejedną przestrzeń. W kolekcji NOVI mamy do czynienia z przyjemnymi, białymi meblami pokojowymi, o nowoczesnym stylu, które wprowadzają w codziennym życiu dużo ładu i porządku. Meble Wójcik przeważnie są dość praktyczne, posiadają sporą ilość wnęk, a także przyjemny dla oka korpus oraz fronty. Kolekcja NOVI to przyjemne dla oka, jasne meble pokojowe, w dość ciekawej kompozycji bieli.
alt
Komoda NOVI NVIK02 Wójcik została wykonana w kolorze supermatu, w charakterystycznym białym kolorze. Kolekcja NOVI jest dość nowoczesna, dlatego warto zainwestować w takie meble ponieważ posiadają kształty ryflowane, nadające przestrzeni nowoczesności oraz przyjemnego designu. Komoda NOVI NVIK02 Wójcik została wyposażona w korpus wykonany z płyty wiórowej laminowanej oraz z frontów w kolorze białym alpin, które zostały wykonane z tworzywa MDF. Komoda NOVI NVIK02 Wójcik to produkt klimatyczny, z białymi wnękami, które są w stanie uporządkować daną przestrzeń. Komoda posiada parę drzwiczek, zamykanych mechanizmem cichego domykania.

Komoda NOVI NVK02 Wójcik to produkt, który warto postawić w salonie, ale również w sypialni. Jeśli chodzi o drugie pomieszczenie, warto dany produkt ustawić w charakterze bieliźniarki, która wprowadza więcej ładu i porządku w pościeli. Komoda została wyposażona w trzy półki, dobre miejsce na zorganizowanie funkcjonalnej sypialni, gdzie mamy miejsce do przechowywania sporej ilości przedmiotów.

Komoda NOVI NVK02 jest dość zgrabnym, funkcjonalnym produktem, który może posłużyć w pokoju dziecięcym. W takich komodach można daną przestrzeń uporządkować o koszyki wiklinowe, a także proste plastikowe pudełka, które tworzą pewną zorganizowaną całość. Komoda NOVI NVK02 jest przyjemnym produktem dla oka, który może dobrze wpływać na wizerunek danego miejsca w sposób pozytywny i praktyczny.

Kolekcja NOVI została wykonana z płyt wiórowych laminowanych oraz oklein PVC w kolorze białym alpin oraz supermat. Komoda NOVI NVK02 Wójcik to produkt praktyczny, który jest w stanie pomieścić wiele przedmiotów. Może również posłużyć jako element uzupełniający do przedpokoju, gdzie przechowywane są przedmioty stosowane przed wyjściem do pracy czy szkoły. Kolekcja NOVI została wykonana z materiałów odpornych na uszkodzenia, które stwarzają możliwość takiego dekorowania mieszkania i domu, aby meble zostały z właścicielami na lata.

Kolekcja NOVI to praktyczna kolekcja, zarówno dla dorosłych osób jak i młodzieży. Meble Wójcik to praktyczne meble pokojowe, do codziennego aranżowania przestrzeni, tworząc miejsce wygodne do życia, w klimatycznym miejscu. Wspomniana kolekcja NOVI Wójcik została wykonana w sposób praktyczny, elegancki i stylowy. Meble Wójcik umożliwiają stworzenie klimatycznego miejsca do życia w domowym zaciszu. Kolekcja NOVI Wójcik to praktyczne, białe meble pokojowe, które są w stanie zaspokoić wymagania najbardziej wymagający klientów.

Meble Wójcik elegancko potrafią odmienić niejedno pomieszczenie. Meble pokojowe Wójcik są meblami funkcjonalnym, dobrze prezentującymi się, które mają znaczący wpływ na wizerunek niejednego pomieszczenia. Meble Wójcik to duży wybór różnych kolekcji zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. Duży wybór mebli do salonu i sypialni.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Duży wybór mebli pokojowych;
  2. Meble klasyczne i nowoczesne;
  3. Duży wybór białych mebli;
  4. Przyjemne meble dla oka;

Opis

Szerokość
92
Wysokość
133
Głębokość
42.2
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 20%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355114429
MPN
6000000007882

Zobacz również inne produkty z kolekcji Novi Wójcik: