Optimal 23 Korpus Sonoma Jasna Front Sonoma Jasna Wieniec Sonoma Jasna Kontener ML Meble

Optimal 23 Korpus Sonoma Jasna Front Sonoma Jasna Wieniec Sonoma Jasna Kontener ML Meble
search
  • Optimal 23 Korpus Sonoma Jasna Front Sonoma Jasna Wieniec Sonoma Jasna Kontener ML Meble
  • Optimal 23 Korpus Sonoma Jasna Front Sonoma Jasna Wieniec Sonoma Jasna Kontener ML Meble
  • Optimal 23 Korpus Sonoma Jasna Front Sonoma Jasna Wieniec Sonoma Jasna Kontener ML Meble
  • Optimal 23 Korpus Sonoma Jasna Front Sonoma Jasna Wieniec Sonoma Jasna Kontener ML Meble
Elegancka dostawka do komody lub biurka należącego do kolekcji mebli biurowych pod nazwą Optimal. Atrakcyjne elementy wyposażenia biura w dobrej cenie. 
639,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 46 cm wysokość: 76 cm głębokość: 50 cm

Ilość

Naturalne meble biurowe wprowadzają w przestrzeni więcej elegancji i komfortu. Meble ML stworzyły nowatorską kolekcję mebli dla biura pod nazwą Optimal. Produkty z danej kolekcji wykonane są z takich materiałów jak płyta wiórowa laminowana oraz obrzegowanie ABS. Produkty Optimal przeznaczone są do biura oraz sal konferencyjnych oraz w mieszkaniach oraz domach, gdzie można stworzyć w domowym zaciszu tak zwany gabinet do pracy dla Home Office. Meble biurowe często są produktami wykonanymi w barwach neutralnych, w tym przypadku zastosowano kolorystykę Sonoma Jasną.
alt
Kontener do biurka oraz innych mebli Optimal 23 prezentuje się nad wyraz ciekawie, można przechowywać w nich sporą ilość przedmiotów jak dokumenty, akcesoria biurowe czy sprzęt elektroniczny. Kontener do mebli Optimal 23 stworzony został jako dodatek do mebli, gdzie wykonuje się pracę biurową np. przy komputerze lub z dokumentacją jak w przypadku firm z zakresu księgowości oraz finansów. Kontenerek dodatek można zamontować do biurka oraz różnego rodzaju szafek oraz komód z kolekcji Optimal.

Kontener biurowy Optimal 23 ML Meble to produkt do postawienia przy biurku ale również przy szafkach. Kontenerek posiada aż cztery pojemne szuflady, zastosowano w nich kolorystykę frontów Sonoma Jasna, Górna szuflada posiada wmontowany zamek, do przechowywania rzeczy ważnych, które nie powinny znaleźć się w rękach osób trzecich, np. umowy, aneksy do umów czy faktury. Kontener meblowy Optimal 23 posiada wbudowane metalowe uchwyty, znakomicie sprawuje się jako dodatek do mebli Optimal ale można postawić go samodzielnie jako osobną szafkę.

Kontener meblowy Optimal 23 ML Meble występuje w kilku wariantach kolorystycznych w zależności od zapotrzebowania i zastosowania. Wysoka jakość mebli i używanych materiałów wpływa znacząco na długość używania takich mebli w przestrzeni biurowej oraz mieszkalnej. Kontener jest elementem modułowym, jak pozostałe meble z tej kolekcji, dlatego można łączyć je w prosty sposób, a także dodawać. Meble Optimal ML przeznaczone są do biura i różnych pomieszczeń związanych z pracą biurową. Idealnie sprawdzają się również w salach konferencyjnych.

Dostawka meblowa Optimal 23 ML Meble to produkt uniwersalny, można w nim przechowywać akcesoria piśmiennicze, kable do komputera oraz różnego rodzaju sprzęt elektroniczny. Dostawka przeznaczona jest do samodzielnego montaży, który jest bezproblemowy. Dostawki sprawdzają się zarówno w przypadku dużych pomieszczeń jak i tych mniejszych. Wspomniana dostawka kontener idealnie sprawdza się przy pracy w systemie Home Office, gdzie praca zdalna mają coraz więcej zwolenników i przechodzi do nas coraz bardziej mocniej.

Tworzenie wygodnego miejsca do pracy odbywa się przez zastosowanie odpowiednich mebli zarówno tych do siedzenia jak i używania czy przechowywania dokumentów oraz różnych akt. Meble ML to produkt które stworzyły nowatorską ale dość uniwersalną kolekcję mebli biurowych pod nazwą Optimal, która może sprawdzić się idealnie w wielu firmach, przedsiębiorstwach w sektorze księgowym, bankowy, administracyjnym czy nawet medycznym.

Atuty mebli Optimal:
  1. Wysokiej jakość meble biurowe;
  2. Naturalne, neutralne kolory;
  3. Uniwersalność;
  4. Prostota;

Opis

Szerokość
46
Wysokość
76
Głębokość
50
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Optimal ML Meble: