Komoda Verano 2D3SZ Mebin

Komoda Verano  2D3SZ Mebin
search
  • Komoda Verano  2D3SZ Mebin
  • Komoda Verano  2D3SZ Mebin

szerokość: 122 cm wysokość: 86 cm głębokość: 51 cm

Kredens VERANO 2D 3SZ Mebin
O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:


Kolekcja Verano producenta mebli Mebin to idealne zestawienie nowoczesnego stylu z pięknem naturalnego drewna. Meble przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i sypialni zachwycają świeżą formą i subtelną elegancją tworząc harmonijne wnętrza.
Fronty brył wykonane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów zrobiono w naturalnej okleinie. Meble dostępne są w kolorze orzecha antycznego połączonego z czernią. Współczesne rozwiązania takie jak system push to open daje możliwość cichego otwierania szuflad i drzwiczek, które sprawdza się świetnie zwłaszcza w sypialni. Dodatkowo punkty świetlne przytwierdzane na tylnej krawędzi półek szklanych podkreślają funkcjonalne walory tej kolekcji. Verano to meble modułowe co czyni, że z łatwością można stworzyć z nich przestrzeń do wypoczynku czy spożywania posiłków. W kolekcji znalazł się między innymi stół, ława z wygodnymi pufami, obszerne, dwuosobowe łóżko z szafkami nocnymi po obu stronach, komoda, toaletka z lustrem i komfortowe w użytkowaniu szafy w kilku wymiarach.

Komoda-kredens z kolekcji Verano to mebel, który sprawdzi się jako element wyposażenia salonu lub jadalni. Korpus mebla w okleinie naturalnej połączono z frontem z litego drewna. Ciemne, eleganckie wybarwienie orzecha antycznego połączono z lakierowanymi na czarno elementami i blatem ze szkła Lacobel. Komodę możesz potraktować jako samodzielny moduł meblowy, jak i część zestawu, który stworzysz z pozostałymi elementami kolekcji. Mebel posiada dwoje drzwiczek i trzy szuflady z wygodnym mechanizmem otwierania push to open. Wewnątrz komody znajdują się półki.

WYMIARY:

Szerokość: 122 cm
Głębokość:  51 cm
Wysokość:   86 cm

MATERIAŁY:

- front: drewno, płyta MDF/lakierowane, szkło
- korpusy: drewno, płyta MDF/lakierowane, szkło
- obrzeże korpusu: fornir

KOLORYSTYKA:

- front i korpusy: orzech antyczny, czarny

Dodatkową wartością mebli producenta MEBIN z kolekcji Verano jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

 

Opis

Szerokość
122
Wysokość
86
Głębokość
51
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Verano Mebin: