Łóżko Verano Mebin

Łóżko Verano Mebin
search
  • Łóżko Verano Mebin

szerokość: 154 cm wysokość: 102 cm głębokość: 229 cm

VERANO Łóżko

Wymiary:
Szerokość: 154 cm / 174 cm / 194 cm
Głębokość: 229 cm
Wysokość: 102 cm

Wymiary na materac:
Szerokość łóżka: 154 cm - materac 140 cm x 200 cm
Szerokość łóżka: 174 cm - materac 160 cm x 200 cm
Szerokość łóżka: 194 cm - materac 180 cm x 200 cm
 

Kolekcja Verano to idealne zestawienie nowoczesnego stylu z pięknem naturalnego drewna. Meble przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i sypialni zachwycają świeżą formą i subtelną elegancją tworząc harmonijne wnętrza.

Fronty brył wykonane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów zrobiono w naturalnej okleinie. Meble dostępne są w kolorze orzecha antycznego połączonego z czernią. Współczesne rozwiązania takie jak system push to open, daje możliwość cichego otwierania szuflad i drzwiczek, które sprawdza się świetnie zwłaszcza w sypialni oraz punkty świetlne przytwierdzane na tylnej krawędzi półek szklanych podkreślają funkcjonalne walory tej kolekcji. Verano to meble modułowe co czyni, że z łatwością można stworzyć z nich przestrzeń do wypoczynku czy spożywania posiłków. W kolekcji znalazł się między innymi stół, ława z wygodnymi pufami, obszerne, dwuosobowe łóżko z szafkami nocnymi po obu stronach, komoda, toaletka z lustrem i komfortowe w użytkowaniu szafy w kilku wymiarach.

Dodatkową wartością mebli jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

 

 

Opis

Szerokość
154
Wysokość
102
Głębokość
229
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Verano Mebin: