Krzesło Verano Mebin

Krzesło Verano Mebin
search
  • Krzesło Verano Mebin

szerokość: 44 cm wysokość: 95 cm głębokość: 46 cm

VERANO Krzesło

Wymiary:
Szerokość: 46 cm
Głębokość: 55 cm
Wysokość: 95 cm

Kolekcja Verano to idealne zestawienie nowoczesnego stylu z pięknem naturalnego drewna. Meble przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i sypialni zachwycają świeżą formą i subtelną elegancją tworząc harmonijne wnętrza.

Fronty brył wykonane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów zrobiono w naturalnej okleinie. Meble dostępne są w kolorze orzecha antycznego połączonego z czernią. Współczesne rozwiązania takie jak system push to open, daje możliwość cichego otwierania szuflad i drzwiczek, które sprawdza się świetnie zwłaszcza w sypialni oraz punkty świetlne przytwierdzane na tylnej krawędzi półek szklanych podkreślają funkcjonalne walory tej kolekcji. Verano to meble modułowe co czyni, że z łatwością można stworzyć z nich przestrzeń do wypoczynku czy spożywania posiłków. W kolekcji znalazł się między innymi stół, ława z wygodnymi pufami, obszerne, dwuosobowe łóżko z szafkami nocnymi po obu stronach, komoda, toaletka z lustrem i komfortowe w użytkowaniu szafy w kilku wymiarach.

Dodatkową wartością mebli jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

 

 

 

Opis

Szerokość
44
Wysokość
95
Głębokość
46
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Montaż
Do samodzielnego montażu
nie wymaga montażu
Rodzaj nóg
proste
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Verano Mebin: