Komoda silke 47 Helvetia Wieruszów

Komoda silke 47 Helvetia Wieruszów
search
  • Komoda silke 47 Helvetia Wieruszów
  • Komoda silke 47 Helvetia Wieruszów
  • Komoda silke 47 Helvetia Wieruszów
1 395,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

szerokość: 169 cm wysokość: 85 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Komoda Silke 47 Helvetia Wieruszów

OPIS:


Kolekcja SILKE to nowoczesna propozycja mebli przeznaczonych do salonów czy apartamentów. Trzy wersje kolorystyczne z pewnością zachwycą oryginalnością, dopasowując się do każdego stylu przestrzeni metrażowej. Matera połączona z dębem wotan podkreśli wnętrze eleganckie, natomiast biel połysk z dekorem beton lub dąb woltan sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu skandynawskim. Pojemna forma brył zdecydowanie wpłynie na funkcjonalność otoczenia, ułatwiając swoim odbiorcom segregację wielu elementów odzieży czy dekoracji. Meble systemu SILKE wyróżniają się geometryczną formą oraz wysoką jakością wykonania na bazie odpornej na zarysowania płyty meblowej. Przeszklone witryny nadają charakteru aranżacji, tworząc ponadprzeciętny design całości. Bezuchwytowe fronty stanowią innowacyjny walor poszczególnych mebli.

Komoda z kolekcji Silke producenta mebli Helvetia Wieruszów to niska komoda wyposażona w jedne pełne drzwiczki, za którymi znajduje się półka oraz w trzy szuflady. Ponadto pod blatem po prawej stronie znajduje się wnęka. W funkcjonalny  sposób zaaranżujesz wnętrze pokoju dziennego, jadalni oraz sypialni. Dzięki dużej ilości miejsca pochowasz w nich te rzeczy, których nie chcesz eksponować na zewnątrz. Natomiast na dużym blacie można postawić kwiaty, książki czy inne pamiątki. Brak uchwytów pozwala zachować minimalistyczną formę, a system cichego domyku zadba o komfort użytkowania mebla.

WYMIARY:

Szerokość: 169 cm
Głębokość:  40 cm
Wysokość:   85 cm

MATERIAŁY:

- korpus: płyta  meblowa
- front: płyta meblowa
- bezuchwytowy  system otwierania frontów (push to open)
- prowadnice i zawiasy: system cichego domyku

KOLORYSTYKA:
- biały/beton Colorado
Komoda z kolekcji Silke producenta Helvetia Wieruszów to kwintesencja stylu i ponadczasowej elegancji. Prostą linię mebla podkreśla dekor w kolorach beton colorado zdobiący fronty szuflad. Wyróżniający mebel dekoracyjny umiar sprawia, że przestrzeń dzienna sprawia wrażenie harmonii i spokoju.

Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu (akcesoria montażowe wraz z czytelną instrukcją w komplecie).

Opis

Szerokość
169
Wysokość
85
Głębokość
40
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
3
Ilość drzwi
1
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Silke Helvetia Wieruszów: