Barek wysoki Verano 1DS1d Mebin

Barek wysoki Verano  1DS1d Mebin
search
  • Barek wysoki Verano  1DS1d Mebin
  • Barek wysoki Verano  1DS1d Mebin

szerokość: 102 cm wysokość: 127 cm głębokość: 42 cm

Barek wysoki VERANO 1D S1d Mebin
O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:


Kolekcja Verano to idealne zestawienie nowoczesnego stylu z pięknem naturalnego drewna. Meble przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i sypialni zachwycają świeżą formą i subtelną elegancją tworząc harmonijne wnętrza.
Fronty brył wykonane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów zrobiono w naturalnej okleinie. Meble dostępne są w kolorze orzecha antycznego połączonego z czernią. Współczesne rozwiązania takie jak system push to open daje możliwość cichego otwierania szuflad i drzwiczek, które sprawdza się świetnie zwłaszcza w sypialni. Dodatkowo punkty świetlne przytwierdzane na tylnej krawędzi półek szklanych podkreślają funkcjonalne walory tej kolekcji. Verano to meble modułowe co czyni, że z łatwością można stworzyć z nich przestrzeń do wypoczynku czy spożywania posiłków. W kolekcji znalazł się między innymi stół, ława z wygodnymi pufami, obszerne, dwuosobowe łóżko z szafkami nocnymi po obu stronach, komoda, toaletka z lustrem i komfortowe w użytkowaniu szafy w kilku wymiarach.

Duży barek z kolekcji Verano to mebel niezwykle reprezentacyjny, nie tylko za sprawą elementów z litego drewna, ale również dzięki intrygującej kolorystyce. Korpus w okleinie naturalnej połączono z drewnianym frontem. Całość w klimatycznym wybarwieniu orzecha antycznego z lakierowanym na czarno cokołem oraz blatem z czarnego szkła Lacobel. Barek posiada duże drzwi ze szkłem, mniejsze pełne oraz klapę. Widoczne przez przeszklenie czarne wnętrze mebla podkreślisz dyskretnym oświetlaniem LED. Wygodny system otwierania dotykowego gwarantuje komfort użytkowania. Barek posiada trzy szklane i jedną pełną półkę. 

WYMIARY:

Szerokość: 102 cm
Głębokość:  42 cm
Wysokość: 127 cm

MATERIAŁY:

- front: drewno, płyta MDF/lakierowane, szkło
- korpusy: drewno, płyta MDF/lakierowane, szkło
- obrzeże korpusu: fornir

KOLORYSTYKA:

- front i korpusy: orzech antyczny, czarny

Dodatkową wartością mebli producenta MEBIN z kolekcji Verano jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

 

 

Opis

Szerokość
102
Wysokość
127
Głębokość
42
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Verano Mebin: