Szafka barek Verano Mebin

Szafka barek Verano Mebin
search
  • Szafka barek Verano Mebin
  • Szafka barek Verano Mebin

szerokość: 161 cm wysokość: 82 cm głębokość: 52 cm

Szafka – barek VERANO Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę

OPIS:


Kolekcja Verano to idealne zestawienie nowoczesnego stylu z pięknem naturalnego drewna. Meble przeznaczone do pokoju dziennego, jadalni i sypialni zachwycają świeżą formą i subtelną elegancją tworząc harmonijne wnętrza.
Fronty brył wykonane są z litego drewna dębowego, a zewnętrzne boki korpusów zrobiono w naturalnej okleinie. Meble dostępne są w kolorze orzecha antycznego połączonego z czernią. Współczesne rozwiązania takie jak system push to open daje możliwość cichego otwierania szuflad i drzwiczek, które sprawdza się świetnie zwłaszcza w sypialni. Dodatkowo punkty świetlne przytwierdzane na tylnej krawędzi półek szklanych podkreślają funkcjonalne walory tej kolekcji. Verano to meble modułowe co czyni, że z łatwością można stworzyć z nich przestrzeń do wypoczynku czy spożywania posiłków. W kolekcji znalazł się między innymi stół, ława z wygodnymi pufami, obszerne, dwuosobowe łóżko z szafkami nocnymi po obu stronach, komoda, toaletka z lustrem i komfortowe w użytkowaniu szafy w kilku wymiarach.

Aby stworzyć wyjątkową przestrzeń w pokoju dziennym wstaw do niego meble o nowoczesnym designie. Szafka-barek z kolekcji Verano to dyskretna elegancja i lekka forma, podkreślona naturalnymi materiałami zastosowanymi w procesie produkcji. Korpus w okleinie naturalnej połączono z frontem z litego drewna. Mebel posiada czworo drzwiczek, a w środkowej części przeszklony barek. Klimatyczne wybarwienie orzecha antycznego zestawiono z czarnym lakierowanym cokołem oraz blatem ze szkła Lacobel. Wewnątrz mebla znajdziesz dwie półki. Wygodny system otwierania dotykowego push to open gwarantuje komfortowe użytkowanie.

WYMIARY:

Szerokość: 161 cm
Głębokość:  52 cm
Wysokość:  82 cm
 
MATERIAŁY:

- front: drewno, płyta MDF/lakierowane, szkło
- korpusy: drewno, płyta MDF/lakierowane, szkło
- obrzeże korpusu: fornir

KOLORYSTYKA:

- front i korpusy: orzech antyczny, czarny

Dodatkową wartością mebli producenta MEBIN z kolekcji Verano jest pokrycie ich przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

 

 

Opis

Szerokość
161
Wysokość
82
Głębokość
52
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Verano Mebin: