Fotel obrotowy Camaro Signal Meble

  • Promocja
  • -7%
Fotel obrotowy Camaro Signal Meble
search
  • Fotel obrotowy Camaro Signal Meble
Fotel obrotowy Camaro producenta Signal Meble to bardzo wygodny, efektowny i nowoczesny fotel biurowy, posiadający ergonomiczny kształt. To fantastyczny mebel nie tylko pod względem wizualnym, ale także pod względem funkcjonalnym. Camaro to fotel o szerokim siedzisku, które przechodzi w profilowane oparcie. Zarówno siedzisko jak i oparcie posiadają profilowania. Mebel wyposażony został w tapicerowane od góry podłokietniki. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-czerwonym i czarno-szarym. Fotel pokryty jest tkaniną materiałową. Fotel  wyposażono w mechanizm TILT.  Stabilna pięcioramienna czarna podstawa posiada  plastikowe kółka jezdne do dywanów. Chociaż estetyka oparcia z charakterystyczną luką na wysokości okolic karku nawiązuje wyraźnie do foteli gamingowych, fotel je
429,00 zł
398,97 zł Zniżka 7%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 398,97 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 59 cm wysokość: 106 cm głębokość: 49 cm

Ilość

Fotel obrotowy czarno-czerwony Camaro Signal Meble
OPIS:

Fotel obrotowy Camaro producenta Signal Meble to bardzo wygodny, efektowny i nowoczesny fotel biurowy, posiadający ergonomiczny kształt. . Fotel Camaro to fantastyczny mebel nie tylko pod względem wizualnym, ale także pod względem funkcjonalnym. Camaro to fotel o szerokim siedzisku, które przechodzi w profilowane oparcie. Zarówno siedzisko jak i oparcie posiadają profilowania, które ułatwią usytuowanie się w fotelu. Wyposażony został w tapicerowane od góry podłokietniki. Dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-czerwonym i czarno-szarym. Fotel pokryty jest tkaniną materiałową, dzięki czemu fotel w ciepłe dni nie będzie przywierał do ciała, a trwałość tkaniny jest wyższa niż trwałość ekoskóry. Fotel obrotowy Camaro wyposażono w mechanizm TILT, który uaktywnia się wajchą pod siedziskiem wprowadzając fotel w tryb bujania. Stabilna pięcioramienna czarna podstawa posiada  plastikowe kółka jezdne do dywanów. Camaro to niezwykle intrygujący i oryginalny fotel obrotowy, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Chociaż estetyka oparcia z charakterystyczną luką na wysokości okolic karku nawiązuje wyraźnie do foteli gamingowych, fotel jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych.  Fotel dostarczany jest w paczce i przeznaczony do samodzielnego montażu.

WYMIARY:
Szerokość: 59 cm
Głębokość: 49 cm
Wysokość: 106-116 cm
Wysokość siedziska: 44-54 cm

MATERIAŁY:
- materiał: tkanina

KOLORYSTYKA:
- czarny/czerwony
- czarny/szary

Fotel Camaro to mebel, który sprawdzi się zarówno w przestrzeni mieszkalnej jak i biurowej. Charakteryzuje się dużą praktycznością. Zapewnia komfort pracy przy komputerze jednocześnie dbając o nasz kręgosłup. Wykonany w dobrej tkaninie w kolorze czarno/czerwonym i czarno/szarym. Wyposażony w mechanizm TILT umożliwia swobodne bujanie się w fotelu, regulację wysokości siedziska oraz obracanie. Posiada profilowane podłokietniki. Pięcioramienna podstawa wykonana jest w czarnym kolorze, do której dołączone są plastikowe kółka jezdne. 

Opis

Szerokość
59
Wysokość
106
Głębokość
49
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Signal 7%
Styl
gamingowy
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :