Fotel obrotowy Q-078 czarny Signal Meble

Fotel obrotowy Q-078 czarny Signal Meble
search
  • Fotel obrotowy Q-078 czarny Signal Meble
Fotel Q-078 Signal  to funkcjonalny i oryginalny mebel, który sprawi, że nawet wielogodzinna praca za biurkiem stanie się przyjemnością. To stylowy i nowoczesny fotel obrotowy, z niebagatelnym designem.  Duże ergonomiczne siedzisko jest wykonane z tkaniny membranowej połączonej z siatką w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru. Fotel posiada mechanizm TILT, czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem gazowym i podstawą.  Dodatkowo obrotowe siedzisko pozwoli w każdym momencie obrócić się, bez konieczności wstawania. Wyprofilowane podłokietniki umożliwiają swobodne ułożenie rąk, jednocześnie odciążając zarówno ręce, jak i ramiona i plecy.  Mebel wyposażony został w pięcioramienną, chromowaną podstawę z kółkami z tworzywa oraz w opcji dodatkowej z  kauczuku. Fotel oferowan

Dostępny od ręki

329,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

Ilość

 
Fotel obrotowy Q-078 czarny Signal Meble
OPIS:
Fotel Q-078 Signal  to funkcjonalny i oryginalny mebel, który sprawi, że nawet wielogodzinna praca za biurkiem stanie się przyjemnością. To stylowy i nowoczesny fotel obrotowy, który zachwyci praktycznymi funkcjami i wysokiej jakości materiałami i pozwoli na zmaksymalizowanie wydajności pracy. Fotel Q-078 łączy w sobie te cechy uzupełniając niebagatelnym designem.  Duże ergonomiczne siedzisko jest wykonane z tkaniny membranowej połączonej z siatką w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, która zapewnia komfort i jest łatwa w czyszczeniu. Fotel posiada mechanizm TILT, czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem gazowym i podstawą. Zapewnia on ustawienie wysokości fotela, swobodne kołysanie się i blokadę w pozycji do pracy. Funkcja góra dół umożliwia regulację wysokości oparcia bez konieczności wstawania z krzesła. Dodatkowo obrotowe siedzisko pozwoli w każdym momencie obrócić się, bez konieczności wstawania. Wyprofilowane podłokietniki umożliwiają swobodne ułożenie rąk, jednocześnie odciążając zarówno ręce, jak i ramiona i plecy.  Mebel wyposażony został w pięcioramienną, chromowaną podstawę z kółkami z tworzywa, które są odpowiednie do powierzchni miękkich. Do innych powierzchni, typu panele lub płytki, zalecamy kółka kauczukowe. Fotel oferowany jest w czterech kolorach oparcia: niebieskim, czarnym, czerwonym oraz szarym.

WYMIARY:
Szerokość:  58 cm
Głębokość:  46 cm
Wysokość:   95 cm
Wysokość siedziska: 45-57 cm
obr_p4.png95 cm obr_p2.png45-57 cm obr_p3.png58 cm obr_p1.png46

MATERIAŁY:
-
 tkanina membranowa
- siatka
- chromowana podstawa

KOLORYSTYKA:

Dostępne warianty kolorystyczne:
- czarny
- czerwony
- niebieski
- szary
 

Fotel  obrotowy Q-078 cechuje solidne wykonanie i funkcjonalność. Mebel wyposażony jest w mechanizm TILT  (blokada siedziska w jednej pozycji, regulowana siła oporu oparcia, odchylane oparcie, swobodne "bujanie się", płynna regulowana wysokość siedziska, odchylanie siedziska wraz z oparciem, amortyzacja siedziska). Fotel oferowany jest w czterech wariantach kolorystycznych.

 

 

Opis

Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Signal 7%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu