Drop 19 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble

Drop 19 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
search
  • Drop 19 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
  • Drop 19 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
  • Drop 19 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
  • Drop 19 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
Funkcjonalny dodatek do półek w postaci panelu do wieszania takich elementów wyposażenia domu. Produkt pozwalający utrzymać trzy półki Drop zarówno w pionie jak i poziomie. Produkt elegancki, nowoczesny w atrakcyjnej cenie.
109,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 138 cm wysokość: 29 cm głębokość: 2 cm

Ilość

Designerskie meble Drop od producenta ML Meble, odmienią niejedną przestrzeń na bardziej nowoczesną, praktyczną i przyciągającą uwagę, a to wszystko w prostym, niewymagającym wykonaniu. W kolekcji Drop mamy do czynienia z meblami ukierunkowanymi o proste wykończenie, minimalizm, gdzie ważnym czynnikiem jest prostota, a także nowatorskie połączenie barw neutralnych, nadając przestrzeni mieszkalnej innego, niestandardowego wymiaru. Wśród mebli tego typu mamy duży wybór komód, regałów, czy półek, ale również ciekawego dodatku jakim jest panel do półek.
alt
Wieszanie półek na ścianach ułatwia stworzenie w mieszkaniu czy domu, całkiem dobrze zagospodarowanej przestrzeni zwłaszcza jeśli metraż jest nieduży. Panel do półek Drop 19 ML Meble jest długi i jest większą wersją panelu Drop 18. Produkt ten przeznaczony jest do ułatwienia w montażu półek Drop na ścianach ponieważ one same w sobie mogą tworzyć ciekawe geometryczne dodatki. Panel do półki 19 Drop wykonany został z płyty wiórowej i posiada kolor Buk Fjord, który jest kolorem drewna w ciepłej jasnej tonacji. Ponieważ panele do półek Drop są solidne można na nich powiesić jedną, dwie a nawet trzy półki, zarówno w sposób poziomy jak i pionowy.

Panele do półek 19 Drop ML Meble to produkty dość ciekawe, można z ich udziałem stworzyć dodatkowe miejsce na przechowywanie książek w salonie, czy w jadalni dodatkowych serwisów obiadowych czy talerzy w kuchni. Panele dobrze prezentują się z meblami z drewna, czy w kolorach neutralnych jak biel, szarość czy czerń. Prostota paneli wprowadza w przestrzeni nurty skandynawskie ale również minimalizmu, które mają w naszym kraju coraz większą ilość zwolenników, za sprawą wpływów związanych z ochroną klimatu czy tak ostatnio popularny zero waste.

Panel do półek 19 Drop ML Meble pozwala na zawieszenie półek otwarty, które można znaleźć również w kolekcji Drop. Półki można powiesić na bolcach panelu, które ułatwiają zdecydowanie montaż. Tworzenie prostego, ale przyciągającego uwagę pomieszczenie jest dzisiaj bardziej proste niż jeszcze kilka lat temu. ML Meble tworzą dodatki w różnych kolekcjach mebli, które warto zastosować, aby ułatwić codzienne funkcjonowanie w domu czy mieszkaniu, ale też wprowadzić również produkty wysokiej jakości na których można przechowywać ważne dla nas dekoracje, czy pamiątki lub ulubione książki.

Panele do półek to również świetny sposób na odmianę wizerunku ściany. Konkretne półki można w prosty sposób wymienić lub dodać kolejne sztuki. Takie tworzenie przestrzeni w domu, pozwala na co jakiś czas odmianę bez dodatkowych dużych zmian, które często są czasochłonne. Meble ML posiadają ciekawe kolekcje mebli, w tym Drop, która jest przyjemna z wyglądu, ciepła i posiada jasne kolory, które optycznie powiększą przestrzeń mieszkalną.

ML Meble produkują meble pokojowe i młodzieżowe, wykonane w nowoczesnym stylu, ale często o prostych fasonach, które elegancko i z klasą podkreślają dane mieszkanie, czy dom. Duży wybór mebli pozwala na wybór poszczególnych zestawów mebli oraz wybór pojedynczych sztuk.

Atuty mebli ML Meble:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Elegancja;
  3. Funkcjonalność;
  4. Jasne barwy;

Opis

Szerokość
138
Wysokość
29
Głębokość
2
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
ML 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Drop ML Meble: