Drop 18 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble

Drop 18 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
search
  • Drop 18 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
  • Drop 18 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
  • Drop 18 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
  • Drop 18 Buk Fjord Panel Do Półki ML Meble
Funkcjonalny dodatek do półek z kolekcji Drop, który ułatwia montaż takich produktów na ścianie i tworzenie ciekawych designerskich rozwiązań. Produkt funkcjonalny, dobry cenowo.
89,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 92 cm wysokość: 29 cm głębokość: 2 cm

Ilość

Niektóre meble zarówno mniejsze jak i większe potrzebują czasami mieć zamontowane dodatkowe elementy, które poprawiają funkcjonalność danego produktu czy pomieszczenia. W kolekcji mebli ML Meble pod nazwą Drop, znajdują się panele do półek, które utrzymują je w odpowiedniej konstrukcji, a także zapobiegają osuwaniu się na ścianie samych półek. Takie dodatki to częsty element występujący u producenta mebli ML, które usprawniają dom czy mieszkanie, a montaż takich dodatków jest dość prosty.
alt
Półki na ścianach to produkty, które nie zawsze chcą utrzymywać się w pionie w sposób stabilny, dlatego warto czasami zamontować do nich specjalne panele od półek. Panel do półek Drop 180 ML Meble to produkt wykonany z solidnej płyty meblowej w kolorze Buk Fjord, który można połączyć z półkami niezakończonymi na backu, z tak zwanym otwarciem, gdzie dany panel może stworzyć ciekawą, niestandardową konstrukcję z półką, a także ustabilizować jej położenie w pionie na danej ścianie.

Panel do półki Drop 18 ML Meble pozwala na zamontowanie półki zarówno w pionie jak i w poziomie. Takie działanie pozwala na stworzenie czasami niestandardowych rozwiązań na ścianie, wprowadzając inny model zamontowania półek na ścianach. Panel do półki Drop 18 ML Meble pasuje do półek w neutralnych barwach jak biel, jasny szary czy właśnie wspomniany kolor pod nazwą Buk Fjord. Na takich półkach, gdzie montuje się takie panele, w prosty sposób można utrzymać i zbudować domową bibliotekę właśnie stworzoną z półek.

Panele do półek Drop 18 ML Meble mogą posłużyć z odpowiednimi bolcami mogą posłużyć jako wieszaki na półki. Takie zastosowanie paneli pozwala na wymianę półek co jakiś czas, a także na wprowadzaniu odpowiednich zmian. Panel do półki Drop 18 ML Meble to mniejsza wersja panelu Drop 19, który przeznaczony jest do mniejszych półek, a także do brył półkowych w mniejszej ilości. Można go zastosować nad biurkiem czy w okolicy komody np. w sypialni czy w przedpokoju.

Panel do półki Drop 180 ML Meble jest produktem wytrzymałym, solidnym o wykonaniu z płyty wiórowej laminowanej. Taki materiał zapobiega zniszczeniom produktu, a także ułatwia budowanie poszczególnych modułów wraz z półkami. Panele do półek to dobry sposób na stworzenie dodatkowego miejsca na ścianie, gdzie można wyeksponować dodatkowe miejsce na pamiątki z podróży, czy takie elementy które od lat wprowadzają w naszym życiu sentyment.

ML Meble to wysokiej jakości meble pokojowe oraz dla młodzieży. Meble Drop to kolekcja całkiem przyjemnych mebli dla młodzieży oraz osób, które lubią oryginalne, niestandardowe wykończenia w mieszkaniach i domach. Meble wykonane według nurtu minimalizmu, gdzie ważnym elementem jest prostota, motyw kształtów brył oraz funkcjonalność, gdzie mieszkańcy domy czy mieszkania otrzymują produkt, który można w prosty sposób wykorzystać w codziennym działaniu.

ML Meble to produkty o jasnych, solidnych materiałach wykończeniowych, gdzie mieszkanie i dom z ich udziałem całkowicie się odmienia.

Atuty mebli ML :
  1. Znany i ceniony producent mebli dla rodzin;
  2. Wysoka jakość wykonania mebli;
  3. Ciekawy design;
  4. Duża ilość poszczególnych kolekcji;

Opis

Szerokość
92
Wysokość
29
Głębokość
2
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Drop ML Meble: