Biurko B1 Nevada Gała 

  • Promocja
  • -5%
Biurko B1 Nevada Gała 
search
  • Biurko B1 Nevada Gała 
  • Biurko B1 Nevada Gała 
  • Biurko B1 Nevada Gała 
1 337,00 zł
1 270,15 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 270,15 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 167 cm wysokość: 80 cm głębokość: 62 cm

Ilość

Biurko B1 Nevada Gała 

OPIS:


Biurko jest zawsze przydatne. Centrum małego świata dużych spraw, gdy trzeba wysłać podatki i podziękowania, albo przygotować się do szkoły czy do pracy. Wygodne miejsce pracy i rozrywki. 
Czy jest miejsce, gdzie obok siebie może stać minaturka piramidy, pióro niezwykłego ptaka i książka z kraju oddalonego o tysiące kilometrów? Jest. Właśnie z myślą o takich przestrzeniach producent Gała stworzył kolekcje mebli NEVADA. Dalekie wędrówki kończą się powrotem do domu. Takiego domu,  w którym można odpocząć i nabrać sił przed następną wyprawą albo dniem pracy. Funkcjonalność mebli może być połączona z bardzo dobrym wykonaniem i właśnie kolekcja NEVADA jest tego dowodem.  

Piękne biurko z kolekcji Nevada to kwintesencja najwyższej jakości połączonej z nieskazitelnie atrakcyjnym designem o walorze ponadczasowości. Biurko dzięki masywnej formie, głębokiemu odcieniowi ciemnego dębu, wyraźnej strukturze drewna i eleganckim wykończeniom stanie się istotną dekoracją wyposażenia wnętrza. Całość kompozycji została wizualnie wzbogacona o piękne mosiężne uchwyty będące jednocześnie odzwierciedleniem wysokiej jakości mebla. Ponadto biurko Nevada jest bardzo funkcjonalne. Wyposażone w pełne drzwi z jednej strony i trzy głębokie szuflady z drugiej, dzięki czemu ma dużą pojemności przechowywania

WYMIARY:

Szerokość 167 cm
Głębokość 62 cm
Wysokość 80 cm

MATERIAŁY:

- korpusy i fronty wykonane z płyty meblowej laminowanej o grubości 16mm
- solidne blaty o grubości 36mm
- mosiężne uchwyty

KOLORYSTYKA:

- dąb lefkas ciemny

W praktycznie urządzonym gabinecie nie może zabraknąć wygodnego biurka, jakim na pewno jest biurko NEVADA. Mebel pomoże w urządzeniu stylowego, profesjonalnego wnętrza.


Opis

Szerokość
167
Wysokość
80
Głębokość
62
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Gała 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Nevada Gała: