Biurko małe Corino Mebin

Biurko małe Corino Mebin
search
  • Biurko małe Corino Mebin
  • Biurko małe Corino Mebin
  • Biurko małe Corino Mebin
Małe biurko firmy Mebin posiadające jedne drzwi, oraz wysuwaną półkę na klawiaturę. Stanowi element kolekcji Corino, łączącej prostotę i funkcjonalność.

szerokość: 132 cm wysokość: 82 cm głębokość: 62 cm

Biurko małe CORINO

OPIS:


Linia Corino przeznaczona do salonu, jadalni i sypialni jest harmonijnym połączeniem prostoty, funkcjonalności i naturalnego piękna. Kolekcja o dynamicznych, geometrycznych formach i kontrastowych zestawieniach kolorystycznych występują w dwóch wybarwieniach: dąb naturalny i czarny oraz orzech i czarny.
Wykonane z elementów litego drewna dębowego i naturalnej okleiny dębowej są doskonałą ozdobą wnętrza. Tym szlachetnym materiałom towarzyszy szkło i tkanina obiciowa, które nadają kolekcji niepowtarzalnego stylu. Doskonałym podkreśleniem walorów estetycznych mebli jest również światło LED, w dyskretny sposób oświetlające wnętrza szafek, komód, barków i witryn. Pasjonujące rozwiązania takie jak barki z funkcją obrotowych półek, panel TV z drzwiami przesuwnymi, za którymi kryją się praktyczne półki czy wygodne łóżko z pojemnym schowkiem na pościel i funkcjonalnym podnośnikiem materaca to świetna propozycja dla wymagających użytkowników.
Użyty w meblach system push to open, który sprawia, że delikatny nacisk na front powoduje wysunięcie się szuflady lub otwarcie drzwiczek, a także zamykanie przez zatrzask podkreślają funkcjonalne walory tej nowoczesnej kolekcji. Kolekcja Corino odznacza się również tym, że meble pokryte są przyjaznymi dla środowiska i użytkownika lakierami wodnymi, z wyjątkiem powierzchni wymagających użycia innych rodzajów lakierów.

Nowoczesne biurko z kolekcji Corino świetnie nadaje się do gabinetu jak również do biura. Wykonane z wysokiej jakości drzewa dębowego oczarowuje elegancją i urzeka szlachetnością naturalnych słoi, nadając meblu subtelnego prestiżu.
Mebel nadaje się do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.
Dostępny w dwóch wariantach wybarwień: dąb naturalny i orzech. Posiada jedne drzwi z systemem otwierania push to open, wysuwaną półkę na klawiaturę.

WYMIARY:
Szerokość: 132 cm
Głębokość: 62 cm
Wysokość: 82 cm

MATERIAŁY:

- drzwi: drewno dębowe / szkło Lacobel, z systemem otwierania push to open
-  blat: szkło Lacobel
- wysuwana półka na klawiaturę

KOLORYSTYKA:
- dąb naturalny / orzech

Biurko  CORINO to przykład stylowej fuzji. Kolekcja nawiązuje do klasyki przez harmonijną formę i wykorzystanie naturalnego drewna. Jej nowoczesność przejawia się w doborze kolorów oraz wysokim połysku frontów i szkła Lacobel. 


 

Opis

Szerokość
132
Wysokość
82
Głębokość
62
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Corino Mebin: