• Darmowa dostawa!
B39 Biurko Czarny / Orzech Miodowy Halmar
search
  • B39 Biurko Czarny / Orzech Miodowy Halmar

B39 Biurko Czarny / Orzech Miodowy Halmar

Biurko B39 Halmar jest biurkiem do pomieszczeń loftowych i skandynawskich, gdzie wykonane zostały elementy z płyty meblowej wiórowej laminowanej w kolorze orzech miodowy. Biurko posiada stelaż w barwie czarne w postaci bocznych ram przy blacie.

Dostępny od ręki

599,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 110 cm wysokość: 76 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Praktyczne meble do pracy pozwalają znacząco zmienić wizerunek niejednego pomieszczenia. Halmar to znany i ceniony dystrybutorem mebli, gdzie zastosowano nowoczesne wysokiej jakości materiały ułatwiające codzienne użytkowanie. Halmar w swoich asortymentach posiada dość liczną liczbę biurek do pracy, zarówno standardowych elementów do pracy w pomieszczeniu o charakterze klasycznym, jak i w bardziej nowoczesnych nurtach. Biurka Halmar prezentują wysoką jakość wykonania, są praktyczne, dobrze się prezentują i są dość łatwe w utrzymaniu czystości.

Biurko czarne orzech miodowy B39 Halmar to minimalistyczne biurko wykonane z płyty laminowanej wiórowej, gdzie zastosowano kolor ciepłego drewna pod nazwą orzech miodowy. Stelaż biurowy posiada stal malowaną proszkowo w barwie czarnej. Biurka orzech miodowy B39 Halmar idealnie pasuje do jasnych pomieszczeń, gdzie znajdują się elementy wyposażenia drewniane, czy w kolorze natury. W pomieszczeniach drewnianych można postawić dekoracje wykonane z wikliny, juty oraz miękkich tkanin. Takie elementy wyposażenia wprowadzają więcej ciepła i komfortu w danym miejscu.

Wspomniane biurko w drewnianym kolorze orzech miodowy B39 Halmar jest dość ciekawe z wyglądu, ma prosty blat z elementami brązu. Pasuje on do takich pomieszczeń, gdzie znajdują się elementy również nawiązujące do stylu skandynawskiego, gdzie występuje powrót do natury i ekologicznych mebli i dekoracji. Jeśli chcemy pracować na biurku B39 Halmar warto zadbać o jego ułożenie w pomieszczeniu w okolicy okna lub zamontować lampkę świetlną z żarówkami Ledowymi.

Biurko B39 Halmar jest dość nowoczesne, proste, ergonomiczne i można zbudować z nim również pomieszczeniu typu loftowego. Biurko loftowe jest powrotem do dawnych czasów z okresu przemysłowego, elementy stali i drewna łączą się w całość tworzą pewne spoiwo. Meble Loftowe jak i skandynawskie w ostatnich latach mają duże zainteresowanie wśród projektantów wnętrz, ale pojawiają się również elementy takich stylów również w zwykłych domach czy mieszkaniach.

Biurka loftowe idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach właśnie jak mamy do czynienia z meblami loftowymi w innym wydaniu, jak komody, ławy czy ciekawe loftowe fotele i krzesła. Meble Halmar mają dość obszerną propozycję dla aranżowania wnętrz właśnie dla pomieszczeń o charakterze loftowym, ale również skandynawskim czy nawet bardziej klasycznym, gdzie występuje powrót do przeszłych epok. Biurka do pracy sprawdzają się wtedy, kiedy wygodnie możemy przy nich wykonywać nasze obowiązki. Wspomniane biurko B39 Halmar można postawić również w pokoju młodzieżowym, gdzie młoda osoba może odrabiać zadania domowe czy po prostu uczyć się i odpoczywać.

Biurko to element niezbędny do pracy i nauki, dlatego warto inwestować w takie meble z rodzaju biurka, które zostają z nami na lata. Biurka Halmar pozwalają na różnego rodzaju aranżacje miejsc pracy, zarówno wyróżnia się style skandynawskie, loftowe, glamour czy standardowe nowoczesne o prostej linii i klasyczne w nawiązaniu do dawniejszych lat i epok. Halmar jest importem nie tylko biurek, ale również innych mebli do pomieszczeń mieszkalnych i do pomieszczeń użytkowych.

Atuty mebli Halmar:

Duży wybór biurek;
Wysoka jakość materiałów;
Ciekawy wygląd;
Uniwersalność;
Opis

Szerokość
110
Wysokość
76
Głębokość
55
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

MPN
2010001173328