Witryna Theo THW-1L Restol

  • Promocja
  • -3%
Witryna Theo THW-1L Restol
search
  • Witryna Theo THW-1L Restol
  • Witryna Theo THW-1L Restol
  • Witryna Theo THW-1L Restol

Wysoka, przyjemna z wyglądu witryna otwierana lewostronnie, z eleganckim frontem wykonanym z płyty MDF i szkła hartowanego. 

1 176,00 zł
1 140,72 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 140,72 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 64 cm wysokość: 197 cm głębokość: 43 cm

Ilość

Dom i mieszkanie to miejsce, gdzie człowiek buduje historię swojej rodziny, a także miło spędza czas. Przy aranżowaniu pomieszczeń warto zwrócić uwagę na jakość danych mebli, które są podstawą dobrze zaprojektowanego wnętrza. Meble Restol tworzą co jakiś czas nowatorskie rozwiązania aranżacyjne jak kolekcja Theo, utrzymana w kolorach bieli i neutralnego drewnianego dębu riviera. Meble Theo posiadają bogaty wybór pośród witryn pokojowych, które są eleganckimi dodatkami do pokoju. Meble Restol wykonane przeważnie są z płyty wiórowej laminowanej oraz z płyt MDF. Stosuje się przy wykończeniu okleinę PCV.

Witryna Theo THW-1L Restol to mebel do salonu lub jadalni, wykonany z materiałów wysokogatunkowych, gdzie występuje duża odporność na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoka temperatura. Witryna została wyposażona w elementy szklane, jak szyba która posiada hartowane szkło. Do tego za częścią szklaną znajdują się półki również ze szkła, na których można postawić serwisy kawowe, szklane kieliszki czy pucharki na lody. Miejsce szklane to również dobry sposób na zorganizowanie przestrzeni na przechowywanie pamiątek z podróży czy elementów sentymentalnych jak fotografie w ramkach.

Witryna Theo THW-1L Restol jest produktem, który elegancko wprowadza minimalizm w przestrzeni mieszkalnej, do modelu witryny można dodać dodatkowo za odpowiednią opłatą oświetlenie LED NEO-9, które można zamontować w części wewnętrznej witryny za szkłem, jak również w górnej części wieńca. Witryna została postawiona na drobnych nogach, ale solidnych w konstrukcji. Produkt posiada mechanizm cichego zamykania drzwi, gdzie nie stosuje się tradycyjnych uchwytów tylko mniejsze frezowanie.

Witryna pokojowa Theo THW-1L jest produktem wysokim przeznaczonym zarówno do salonu jak i jadalni. W przestrzeni pokojowej taka witryna ma cechy wizualne, aby prezentowała się elegancko, nowocześnie i stylowo. W salonie można w jej części oszklonej postawić stylowe dodatki w postaci zegarów, książek, świeczników czy drobnych bibelotów w postaci figurek z różnych stron świata. Witryna pokojowa Theo jest produktem przeznaczonym do samodzielnego montażu.

Witryny pokojowe prócz pokoju dziennego mogą mieć zastosowanie w jadalni. W tej części domu mają one aspekt funkcjonalny, gdzie można przechowywać naczynia kuchenne oraz serwisy obiadowe i kawowe. Jadalnia jest pomieszczeniem w domu, który często stanowi połączenie pomiędzy pokojem dziennym a kuchnią. Przyjemna konstrukcja witryn Theo wprowadza, że coraz więcej ludzi inwestuje pieniądze w takie meble.

Meble Theo to przyjemne, nowoczesne meble, utrzymane w modernistycznym designu. Mają wiele zastosowań zarówno w aspektach domowych, jak również w przestrzeni z sektora biznesu. Meble Theo są praktyczne, łatwe do utrzymania w czystości. Witryny pokojowe THEO posiadają fronty z wykorzystaniem płyt MDF wraz ze szkłem hartowanym. Takie fronty pokryte są warstwą folii okleinowej PCV

Restol produkuje meble funkcjonalne, do montażu samodzielnego, w różnych kolekcjach kolorystycznych i wykończeniowych. Restol posiada zarówno meble pokojowe, sypialniane, jak również do pokoju młodzieżowego i biznesu. Wybór poszczególnych modeli jest duży, można łączyć je w całe komplety lub wybierać produkty pojedynczo. Idealne meble do salonu, jadalni oraz pomieszczeń biznesowych.

Atuty mebli Restol:

  1. Duży wybór kolekcji;
  2. Nowoczesne meble do pokoju;
  3. Elegancja i szyk;
  4. Wysoka jakość materiałów;

Opis

Szerokość
64
Wysokość
197
Głębokość
43
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
THW-1L

Zobacz również inne produkty z kolekcji Theo Restol: