Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik
search
  • Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik
  • Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik
  • Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik

Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik

Witryna Linate 3D typ 01L Wójcik to nowoczesny model witryny marki Wójcik. Prezentowana witryna pasuje do nowoczesnego pokoju dziennego, która wprowadza przyjemny, ciepły i przytulny klimat. Produkt posiada fronty wykonane w kolorach bieli z połyskiem, a także korpus i część środkową w barwach dębu trufel. Wewnętrzna część witryny została wyposażona w sporej ilości półki przeznaczone do organizacji i przechowywania produktów. 

Dostępny od ręki

1 179,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 64 cm wysokość: 195 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Meble nowoczesne do pokoju dziennego stanowią znakomite uzupełnienie takiej przestrzeni, gdzie człowiek może odpoczywać, pracować oraz spędzać czas z rodziną. Meble Wójcik Linate to meble nowoczesne w eleganckim wydaniu wyposażone we fronty w kolorze bieli z połyskiem, a w części korpusowej jak i we wnętrzu znajdują się elementy wykonane w kolorze dębu truflowego. Meble Linate stanowią typowe meble nowoczesne, gdzie głównym czynnikiem jest elegancki styl, a także wygodne używanie ponieważ meble Linate zostały wyposażone w dużą ilość schowków, szuflad, półek i wnęk.

Witryna Linate 3D Typ 01L Wójcik to elegancki mebel prezentuje się znakomicie w salonie, który ma dodatki szklane, gdzie występuje wygodna kanapa oraz przyjemne dla oka lustro. Frontowa część witryny została wyposażona w drzwi w barwie bieli z połyskiem, posiada również część oszkloną z tworzywa znanego jako szkło hartowane. W tej części witryny za dodatkową opłatą można zainstalować oświetlenie Quadro, które wprowadza klimatyczny, przytulny wygląd. Witryna Linate 3D Typ 01L Wójcik jest klimatycznym meble o wysokim standardzie wykonania. Produkt jest wykonany w dwóch kolorach: na frontach znajduje się kolor biały z połyskiem, w części od korpusu oraz w części wewnętrznej z dębu truflowego.

Witryna Linate 3D Typ 01L Wójcik może stanowić dobry dodatek do salonu pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Meble Wójcik to klimatyczne meble przeznaczone do użytku codziennego gdzie stosuje się materiały wysokiej jakości wykonania, gdzie możemy stworzyć miejsce wygodne do odpoczynku, pracy i relaksu. Witryna jest produktem wysokim, gdzie można postawić w części szklanej dobrej jakości dodatki jak kieliszki ze szkła oraz książki i bibeloty. Poza tym wewnętrzna część witryny posiada wysokiej jakości półki, gdzie można z ich udziałem uporządkować przestrzeń, a nasze produkty znajdują duże zastosowanie.

Meble Wójcik Linate w swoim asortymencie posiadają kilka modeli witryny. Sama witryna w sobie to produkt przeznaczony do salonu i pozwalający utrzymać elegancki wizerunek. Prezentowany produkt wspomniany model Typ 01 L to model przeznaczony do pomieszczeń jasnych, gdzie mamy oświetlenie dzienne oraz klimatyczne oświetlenie sztuczne. Pokój dzienny jest miejscem pozwalającym zorganizować miejsce do odpoczynku, pracy i kwestii towarzyskich.

Witryna Wójcik Linate to stylowy produkt, który może znaleźć swoje miejsce również w małym mieszkaniu. Kawalerki potrzebują mebli ergonomicznych, które są przeznaczone do przechowywania dużej ilości rzeczy, żeby można wszystko poukładać i uporządkować z powierzchni zewnętrznej. Witryna prezentowana posiada dwie szklane półki, a pozostałe zostały wykonane z drewnianych płyt wiórowych, które zostały wykonane w kolorze dębu truflowego.

Meble Wójcik Linate w dużej mierze prezentują styl mebli nowoczesnych, które mają zastosowanie w pokojach dziennych. Ich stylizacja oraz funkcjonalność sprawdzają się w domach o dużych wymiarach jak i w mniejszych mieszkaniach. Meble takie są idealnym rozwiązaniem również do pomieszczeń gdzie organizowana jest praca zawodowa. Witryna Linate może stanowić znakomite uzupełnienie produktów funkcjonalnych w domowym gabinecie. Meble Wójcik to produkty łatwe w montażu według instrukcji dodanej do paczek dostarczanych przez firmy transportowe.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Wysoki standard używanych materiałów w produkcji
  2. Meble odporne na uszkodzenia
  3. Klimatyczne meble do aranżacji salonu
  4. Bogaty wybór mebli w różnych kategoriach

Opis

Szerokość
64
Wysokość
195
Głębokość
42
Montaż
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Logistyczne
[{'weight':25,'length':88,'width':44,'height':15},{'weight':37,'length':201,'width':44,'height':15}]
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

EAN13
5900355028771
MPN
6001038000021

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: