Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik

  • Promocja
  • -15%
Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik
search
  • Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik
  • Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik
  • Witryna Linate 3D TYP 01L Wójcik
Witryna Linate 3D typ 01L Wójcik to nowoczesny model witryny marki Wójcik. Prezentowana witryna pasuje do nowoczesnego pokoju dziennego, która wprowadza przyjemny, ciepły i przytulny klimat. Produkt posiada fronty wykonane w kolorach bieli z połyskiem, a także korpus i część środkową w barwach dębu trufel. Wewnętrzna część witryny została wyposażona w sporej ilości półki przeznaczone do organizacji i przechowywania produktów. 

Dostępny od ręki

1 219,00 zł
1 036,15 zł Zniżka 15%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 036,15 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 64 cm wysokość: 195 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Meble nowoczesne do pokoju dziennego stanowią znakomite uzupełnienie takiej przestrzeni, gdzie człowiek może odpoczywać, pracować oraz spędzać czas z rodziną. Meble Wójcik Linate to meble nowoczesne w eleganckim wydaniu wyposażone we fronty w kolorze bieli z połyskiem, a w części korpusowej jak i we wnętrzu znajdują się elementy wykonane w kolorze dębu truflowego. Meble Linate stanowią typowe meble nowoczesne, gdzie głównym czynnikiem jest elegancki styl, a także wygodne używanie ponieważ meble Linate zostały wyposażone w dużą ilość schowków, szuflad, półek i wnęk.

Witryna Linate 3D Typ 01L Wójcik to elegancki mebel prezentuje się znakomicie w salonie, który ma dodatki szklane, gdzie występuje wygodna kanapa oraz przyjemne dla oka lustro. Frontowa część witryny została wyposażona w drzwi w barwie bieli z połyskiem, posiada również część oszkloną z tworzywa znanego jako szkło hartowane. W tej części witryny za dodatkową opłatą można zainstalować oświetlenie Quadro, które wprowadza klimatyczny, przytulny wygląd. Witryna Linate 3D Typ 01L Wójcik jest klimatycznym meble o wysokim standardzie wykonania. Produkt jest wykonany w dwóch kolorach: na frontach znajduje się kolor biały z połyskiem, w części od korpusu oraz w części wewnętrznej z dębu truflowego.

Witryna Linate 3D Typ 01L Wójcik może stanowić dobry dodatek do salonu pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Meble Wójcik to klimatyczne meble przeznaczone do użytku codziennego gdzie stosuje się materiały wysokiej jakości wykonania, gdzie możemy stworzyć miejsce wygodne do odpoczynku, pracy i relaksu. Witryna jest produktem wysokim, gdzie można postawić w części szklanej dobrej jakości dodatki jak kieliszki ze szkła oraz książki i bibeloty. Poza tym wewnętrzna część witryny posiada wysokiej jakości półki, gdzie można z ich udziałem uporządkować przestrzeń, a nasze produkty znajdują duże zastosowanie.

Meble Wójcik Linate w swoim asortymencie posiadają kilka modeli witryny. Sama witryna w sobie to produkt przeznaczony do salonu i pozwalający utrzymać elegancki wizerunek. Prezentowany produkt wspomniany model Typ 01 L to model przeznaczony do pomieszczeń jasnych, gdzie mamy oświetlenie dzienne oraz klimatyczne oświetlenie sztuczne. Pokój dzienny jest miejscem pozwalającym zorganizować miejsce do odpoczynku, pracy i kwestii towarzyskich.

Witryna Wójcik Linate to stylowy produkt, który może znaleźć swoje miejsce również w małym mieszkaniu. Kawalerki potrzebują mebli ergonomicznych, które są przeznaczone do przechowywania dużej ilości rzeczy, żeby można wszystko poukładać i uporządkować z powierzchni zewnętrznej. Witryna prezentowana posiada dwie szklane półki, a pozostałe zostały wykonane z drewnianych płyt wiórowych, które zostały wykonane w kolorze dębu truflowego.

Meble Wójcik Linate w dużej mierze prezentują styl mebli nowoczesnych, które mają zastosowanie w pokojach dziennych. Ich stylizacja oraz funkcjonalność sprawdzają się w domach o dużych wymiarach jak i w mniejszych mieszkaniach. Meble takie są idealnym rozwiązaniem również do pomieszczeń gdzie organizowana jest praca zawodowa. Witryna Linate może stanowić znakomite uzupełnienie produktów funkcjonalnych w domowym gabinecie. Meble Wójcik to produkty łatwe w montażu według instrukcji dodanej do paczek dostarczanych przez firmy transportowe.

Atuty mebli Wójcik:
  1. Wysoki standard używanych materiałów w produkcji
  2. Meble odporne na uszkodzenia
  3. Klimatyczne meble do aranżacji salonu
  4. Bogaty wybór mebli w różnych kategoriach

Opis

Szerokość
64
Wysokość
195
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 15%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355028771
MPN
6001038000021

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: