Elmo 14 Biały Buk Fjord Łóżko ML Meble

Elmo 14 Biały Buk Fjord Łóżko ML Meble
search
  • Elmo 14 Biały Buk Fjord Łóżko ML Meble
  • Elmo 14 Biały Buk Fjord Łóżko ML Meble
  • Elmo 14 Biały Buk Fjord Łóżko ML Meble
  • Elmo 14 Biały Buk Fjord Łóżko ML Meble
Wygodne i szerokie łóżko do spania dla młodzieży i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Produkt wysokiej jakości, atrakcyjny cenowo i funkcjonalnie. 
769,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 95 cm wysokość: 88 cm głębokość: 205 cm

Czas potrzebny na regenerację organizmu to okres podczas snu, dlatego ważne jest jak nasze dziecko i my sami wysypiamy się. Łóżko do pokoju dziecka musi mieć nie tylko funkcję wygody ale również posiadać atesty bezpieczeństwa, które pozwalają na wprowadzenie zdrowotnych właściwości dla dziecka. Łóżka do spania na branży mebli dziecięcych to niemałe wyzwanie jeśli chodzi o wybór. ML Meble wychodzą na wprost oczekiwaniom wielu klientów, którzy pragną stworzyć wygodne i zdrowe miejsce do spania zarówno dla przedszkolaka jak i nastolatka.
alt
Łóżko dla dziecka Elmo 14 ML Meble to stelaż łóżka, który pozwala uzupełnić dodatkowo go o wygodny materac i spędzenie w sposób wygodny momentu podczas snu. Łóżko jest dość szerokie o wymiarze 205 cm, posiada połączenie białego koloru z motywem Buku Fjord. Łóżko dla dzieci Elmo jest sprzedawane bez materaca, ale można do dodatkowo dokupić lub wybrać produkt tego typu według własnej potrzeby. Łóżka dla dzieci w kolekcji Elmo mają jasną kolorystykę, bardziej wchodzącą w pastele, dlatego warto wybierać do nich motywy dekoracji w błękicie, różu czy delikatnej żółci.

Łóżka dla dzieci Elmo 14 można postawić zarówno w pokoju dzieci młodszych jak i nastolatka. Wysokość łóżka to 88 cm, pod łóżkiem można wprowadzić boxy w postaci pudełek czy dodatkowego miejsca do przechowywania różnych przedmiotów zwłaszcza związanych z pościelą czy produktami do spania. Przy takim łóżku do spania dla młodzieży i dzieci warto zamontować oświetlenie w postaci lampek ledowych - punktowych, aby dziecko podczas spania odczuwało odpowiedni komfort. Stosowanie mebli pokojowych Elmo pozwala na stworzenie przytulnego miejsca, gdzie rodzice mogą zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom, a same pociechy w takim miejscu czują się po prostu dobrze.

Łóżka do spania dla dzieci powinny mieć wygodny materac oraz odpowiednie wezgłowie. Tutaj należy dokupić odpowiedni materac osobno. Wezgłowie łóżka wykonane zostało w kolorze drewna Buk Fjord, które jest dość neutralnym kolorem i wpływa ciekawie na wizerunek pokoju. Do łóżka można dokupić odpowiednie półki wiszące lub stolik nocny, gdzie młody człowiek może przechowywać drobiazgi używane przed snem oraz po przebudzeniu. Stelaż łóżka jest solidny, wykonany z mocnych płyt meblowych o modułowym kształcie.

Łóżka do spania Elmo to produkty utrzymane w jasnej kolorystyce, trochę wchodzące w styl minimalizmu i prostoty. Takie produkty pozwalają stworzyć komfortowe miejsce do wychowywania dziecka, gdzie pociechy zdobywają nową wiedzą, uczą się sprzątania i przede wszystkim umiejętności rozwijania swoich pasji. Łóżka do spania Elmo to dobra inwestycja, ponieważ można wykorzystywać je przez kilka lat życia dziecka, aż do okresu nastoletniego, kiedy to dany produkt “rośnie” wraz z nim.

Meble dziecięce Elmo wykonane są według wiodących standardów aranżowania pomieszczeń, gdzie wychowuje się dzieci. Takie produkty można wykorzystać tworząc przyjemne pomieszczenie, gdzie można uzupełnić dane miejsce o interesujące dekoracje i oświetlenie, zwłaszcza takie które powiększa optycznie przestrzeń, w której wychowuje się dziecko. Meble dla dzieci Elmo to nowa kolekcja firmy ML Meble, która ma poprawić jakość życia zarówno rodziców jak i samych dzieci.

Atuty mebli Elmo:
  1. Wysoka jakość wykonania;
  2. Prostota;
  3. Jasne meble dla dzieci;
  4. Solidne wykonanie mebli;

Opis

Szerokość
95
Wysokość
88
Głębokość
205
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
1ELMO14-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Elmo ML Meble: