Szafka FORREST FR4 Bog Fran
search
  • Szafka FORREST FR4 Bog Fran
  • Szafka FORREST FR4 Bog Fran

Szafka FORREST FR4 Bog Fran

759,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Ilość

Szafka FORREST FR4 Bog Fran

OPIS:

System meblowy FORREST to  połączenie wyjątkowo nowoczesnej linii z tradycyjnym ciepłym kolorem, co w tym przypadku przyniosło naprawdę interesujący efekt. Boki brył zostały wykonane z grubej płyty w kolorze orzech ciemny/dąb Milano, a efektowne fronty w  kolorze orzech ciemny. Mimo bardzo grubych boków, meble Forrest nie sprawiają wrażenia ciężkich, pewną lekkość nadają im krawędzie wygięte w delikatne łuki oraz delikatne metalowe uchwyty. Forrest to nowoczesny, elegancki i bardzo praktyczny system mebli, który idealnie sprawdzi się w każdym salonie, jadalni jak również w sypialni. Meble systemu Forrest to jedne z najczęściej kupowanych mebli

Jeśli potrzebujesz dużego, ale eleganckiego mebla do przechowywania, wybierz wysoką komodę Forrest. Doskonale sprawdzi się w jadalni. Pomieści wiele przedmiotów. Komoda FR4 Forrest  posiada dwa pełne fronty, za którymi znajdują się półki oraz dwie szuflady.

WYMIARY:

Szerokość:  98,4 cm
Głębokość:  41,5 cm
Wysokość:   89,8 cm

MATERIAŁY:
-fronty i korpusy: wysokiej jakości  płyta laminowana odporna na zabrudzenia i zarysowania
- metalowe uchwyty

KOLORYSTYKA:
- korpusy: orzech ciemny / dąb Milano
- fronty: orzech ciemny

Szafka FORREST FR4 znajduje się w kolekcji FORREST producenta mebli Bog-Fran. Świetnie sprawdzi się aby ocieplić pomieszczenie w klasycznym, eleganckim stylu. Kolorystyka przyciąga wzrok, a dwie szuflady i dwoje drzwiczek sprawiają że szafka ta jest bardzo funkcjonalna.
Opis

Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :