Blanco 22 Sosna Śnieżna Szafka Na Buty ML Meble

Blanco 22 Sosna Śnieżna Szafka Na Buty ML Meble
search
  • Blanco 22 Sosna Śnieżna Szafka Na Buty ML Meble
  • Blanco 22 Sosna Śnieżna Szafka Na Buty ML Meble
  • Blanco 22 Sosna Śnieżna Szafka Na Buty ML Meble
  • Blanco 22 Sosna Śnieżna Szafka Na Buty ML Meble
Niestandardowy produkt w wykonaniu z elementami jasnych półek, w których można przechowywać różnego rodzaju obuwie. Produkt ciekawy wizualnie oraz przystępny cenowy. 
309,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 80 cm wysokość: 50 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Meble pokojowe Blanco to elementy wyposażenia wnętrz utrzymane w nowoczesnych stylu, który ma wielu zwolenników wśród Polaków. Takie meble można zastosować zarówno w dużym domu jak i mieszkaniu, a także w przestrzeni biurowej oraz osób w wieku nastoletnim. W przestrzeni mieszkalnej ważnym elementem wyposażenia jest pomieszczenie często traktowane po macoszemu pod nazwą przedpokój, gdzie można wyposażyć go w ciekawe meble w postaci odpowiednich wieszaków na ubrania, szaf z przesuwanymi frontami czy funkcjonalne szafki na buty lub drobiazgi.
alt
Szafka na buty Blanco 22 ML Meble ma trochę niestandardowy wygląd, niby jest prosta, ale ma 6 wnęk, które mogą przypominać mały wyrywek szachownicy. Stosowanie takich elementów wyposażenia w przedpokoju, przełamuje pewną nude oraz rutynę. Wykonana szafka z elementów wysokiej jakości z płyt meblowych, gdzie przeważa element barwy sosny śnieżnej w stelażu, a na backu kolor New Grey. Górna część szafki posiada materiałowe wykończenie, na którym można usiąść podczas zdejmowania i zakładania butów. Jeśli mamy małe mieszkanie taka szafka na buty jest idealny rozwiązaniem. Można w niej przechowywać, aż 6 par butów, które można wykorzystywać na różne okazje.

Szafka na buty Blanco 22 ML Meble ma nowoczesny design, pasuje do prostych pomieszczeń, w minimalistycznym wykonaniu. Minimalizm w aranżowaniu wnętrz, ma coraz większe grono zwolenników na całym świecie. Wprowadzenie minimalizmu pozwala na tworzenie uważnego życia, gdzie nadmiar przedmiotów jest usuwany z otoczenia, przez co wprowadza się ład i porządek. Minimalizm w przypadku mebli ma również zastosowanie, korzystają na takim nurcie producenci mebli, którzy idą na przeciw klientom, tworząc niepowtarzalne elementy wyposażenia wnętrz, gdzie znaczenie ma jakość danych mebli, a niekoniecznie ilość.

Szafka na buty Blanco 22 ML Meble to produkt do wykorzystania również w miejscu pracy. Niektóre biura pozwalają pracownikom na zakładanie podczas pracy wygodniejszych butów, niż tych które stosują przy spotkania z klientami. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie wygodnego miejsca do przechowywania tego typu obuwia. Szafki na buty pozwalają na zapanowaniu nad nadmiarem posiadania butów, w pewien sposób umożliwiający oczyszczenie przestrzeni z niepotrzebnych tego typu przedmiotów. Szafki na buty warto zastosować w przestrzeni mieszkalnej również, gdzie warto uporządkować ten element wnętrza, nawet na przestrzeni mniejszego mieszkania.

Meble pokojowe Blanco to nie tylko elementy do wyposażenia salonu, ale również elementy pozwalające uporządkować pozostałe pomieszczenia w domowym zaciszu. Można znaleźć wśród nich zarówno nowoczesne meble do sypialni, młodzieżowe oraz do przedpokoju. Wybór poszczególnych modeli jest bardzo duży.

ML Meble to znany producent mebli, które można wykorzystać w różnych przestrzeniach mieszkalnych oraz w biznesie. Przeważnie meble bianco należą do mebli o kształtach geometrycznych, które wprowadzają pomieszczenie na wyższy poziom jakości i komfortu życia. Takie meble poprawiają nie tylko jakość życia, ale również wpływają na wygląd danego pomieszczenia, które prezentuje się nad wyraz okazale. ML Meble posiada kilka ciekawych kolekcji białych mebli w modułowym systemie.

Atuty mebli ML:
  1. Duży wybór kolekcji;
  2. Funkcjonalność;
  3. Jakość
  4. Elegancja;

Opis

Szerokość
80
Wysokość
50
Głębokość
42
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
ML 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5901503032831
MPN
1BLAN22-001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Blanco ML Meble: