Stół rozkładany Brugia EST45-C639 Forte

Stół rozkładany Brugia EST45-C639 Forte
search
  • Stół rozkładany Brugia EST45-C639 Forte
  • Stół rozkładany Brugia EST45-C639 Forte
  • Stół rozkładany Brugia EST45-C639 Forte
  • Stół rozkładany Brugia EST45-C639 Forte

W odpowiedzi na poszukiwania białych mebli do salonu czy jadalni wychodzi kolekcja Brugia. Nowoczesna elegancja prezentowanego rozkładanego  stołu to przede wszystkim białe, lakierowane wybarwienie.  Zaskakujący motyw stanowi szary element, który podkreśla współczesny charakter kompaktowego stołu rozkładanego Brugia.

1 229,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 90 cm wysokość: 75 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Stół rozkładany Brugia Meble Forte

Jeśli chciałbyś urządzić salon w stylu nowoczesnym i planujesz wykorzystać do tej aranżacji białe meble, warto spojrzeć na kolekcję Brugia. To meble, które wprowadzą do Twojego domu światowy klimat w przytulnym wydaniu. Nowoczesna elegancja prezentowanej komody to przede wszystkim białe, lakierowane wybarwienie i ledowe oświetlenie na froncie. Białe meble są bardzo chętnie kupowane przez polskich użytkowników dlatego szczególnie zapraszamy do bliższego poznania kolekcji od marki Forte - mebli do salonu Brugia.

Nasz wyjątkowy stół do jadalni z kolekcji Brugia podkreśli nowoczesny charakter każdego wnętrza. Lśniące, białe fronty doskonale współgrają z listwą w kontrastowym dekorze betonu ciemnoszarego.

Na początek poznaj więc trochę bliżej stół rozkładany od marki Forte. Tego rodzaju mebel jest bardzo przydatny w małych mieszkaniach, które ograniczają naszą przestrzeń w mieszkaniach w bloku. Jeśli więc masz potrzebę od czasu do czasu przyjąć kilku gości, tego typu stół w tym wypadku jest bardzo praktyczny. Stół Brugia przed rozłożeniem wygląda jak typowy kwadrat (90x90cm). Po rozłożeniu otrzymasz dwukrotnie większą szerokość stołu, dzięki czemu pomieścisz nawet do ośmiu osób.

Białe wybarwienie stołu sprawia, że jego dość masywna forma optycznie wydaje się lżejsza. Elementy w kolorze szarego betonu podkreślają nowoczesny charakter stołu. Dwa wkłady powiększające blat wymagają osobnego przechowywania.

Jeśli design prezentowanego stołu Brugia zaintrygował Cię na tyle, że chciałbyś odkryć więcej tajemnic prezentowanej kolekcji, sprawdź ofertę naszego sklepu online lub też stacjonarnie.

Atuty kolekcji Brugia:

  • Oryginalna, nowoczesna bryła
  • Podświetlany front mebla
  • Doskonała nawet do mniejszych wnętrz – kompaktowy wygląd
  • Ciekawe połączenie bieli z szarym betonem
  • Jasne wybarwienie odbijające światło

7278.png

Jeśli poszukujesz białych mebli do salonu czy jadalni wychodzi naprzeciw kolekcja Brugia. Nowoczesna elegancja prezentowanych mebli to przede wszystkim białe, lakierowane wybarwienie i ledowe oświetlenie na froncie. Zaskoczy Cię motyw szarego elementu na froncie, który podkreśla współczesny charakter Brugia.

Spójrz uważniej na oryginalne meble z kolekcji Brugia producenta Forte, które mogą na pierwszy rzut oka wygląda dość niepozornie, ale z każdym kolejnym spotkaniem odsłaniają swoje liczne atuty. Forte zapewnia, że kolekcja Brugia jest bardzo elegancka i nowoczesna. Przyciąga spojrzenia swoimi geometrycznymi kształtami, doskonale odnajdującymi się w małych salonach i jadalniach. Kolekcja zaskoczy Cię ciekawym połączeniem trzech zróżnicowanych dekorów. Dwa odcienie bieli zostają skontrastowane z wyrazistym kolorem ciemnej szarości, podkreślającej powierzchnie półek, uchwyty szafek i komód oraz tylne ściany witryn widoczne dzięki zastosowaniu szklanych drzwiczek. Zawiasy drzwi oraz szuflady projektanci z Forte wyposażyli w niezbędny system cichego domykania, a podświetlenia umieszczone w górnych liniach mebli pilnują, by walory estetyczne całej kolekcji były zauważone. Do produkcji mebli wykorzystano materiały wysokiej jakości, dzięki czemu meble są trwałe i solidne.

Opis

Szerokość
90
Wysokość
75
Głębokość
90
Funkcja rozkładania
Tak
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Szerokość po rozłożeniu
180
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Brugia Forte: