Stolik Linate TYP 71 Wójcik

 • Promocja
 • -5%
Stolik Linate TYP 71 Wójcik
search
 • Stolik Linate TYP 71 Wójcik
 • Stolik Linate TYP 71 Wójcik
 • Stolik Linate TYP 71 Wójcik
 • Stolik Linate TYP 71 Wójcik
Stolik Linate Typ 71 jest mniejszą wersją stolika Typu 70 marki Meble Wójcik. Takie stoliki są chętnie umieszczane w pokojach dziennych oraz w pomieszczeniach małych kawalerek, gdzie należy ustawić dany stolik, aby stworzyć wygodne miejsce do życia. Stolik Linate Typ 71 to produkt, który może zastąpić tradycyjną ławę czy stół, a także wprowadzić miejsce do pracy. 

Dostępny od ręki

369,00 zł
350,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 332,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 75 cm wysokość: 40 cm głębokość: 75 cm

Ilość

Kolekcja mebli Linate Wójcik prezentuje nowoczesny design, który można zastosować w domowym zaciszu jak i w mieszkaniu o różnym metrażu. W całej gamie mebli Linate można wyodrębnić te mniejsze, potrzebne jako element dekoracyjny, ale również do pomieszczeń mniejszych jak kawalerka czy mały pokój. Takimi meblami są stoliki kawowe Linate idealnie wkomponowują się w domowe zacisze, gdzie mamy małą ilość miejsca, a chcemy stworzyć przytulne, wygodne miejsce do pracy. Stoliki kawowe stosowane są w domach jak również w miejscach publicznych np. w kawiarni, punktach kosmetycznych czy fryzjerskich jak również w hotelarstwie i ośrodkach SPA. Meble takie idealnie komponują się z prostymi meblami wykonanymi według wysokiej jakości standardów.
alt
Jednym z takich produktów marki Wójcik są stoliki kawowe Linate a także Stolik Linate typ 71 Wójcik o małych wymiarach. Takie miejsce może służyć jako miejsce domowego spędzenia czasu przy komputerze zarówno na pracy jak i nauce, a także miejsce do spożywania posiłków. Takie stoliki idealnie pasują do kawalerki, gdzie nasz metraż powinien zostać odpowiednio zarządzany i organizowany, tak aby miejsce stanowiło część funkcjonalną i wizualną na małym obszarze. Kawalerka to mieszkanie dla osób, które żyją w pojedynkę, którą kochają ciekawe detale, a także kreatywne dekoracje. W polskich kawalerkach często występują aneksy kuchenne, które warto oddzielić od salonu kanapą czy sofą, a resztę pokoju udekorować przydatną szafą, komodą i stolikiem kawowym. Taki stolik jak Linate 71 Wójcik może mieć wiele funkcji: zarówno jako miejsce do pracy, jako miejsce do nauki oraz spotkań ze znajomymi.

Prezentowany stolik Linate Typ 71 Wójcik jest produktem mniejszym od modelu 70, który podobnie się prezentuje. Mamy wygodne miejsce w postaci półki na pilota i czasopisma, materiały dobrane do produkcji to przede wszystkim płyty wiórowe laminowane oraz zastosowanie na wykończeniach obrzegowanie ABS. Stolik posiada solidny, biały blat, który można udekorować roślinami oraz obrusem czy jakąś interesującą podkładką. Takie stoliki mogą stanowić znakomity dodatek do kanapy i sofy, jako element do postawienia kubka kawy, czy miejsce na czytanie książek. Stolik Linate Typ 71 Wójcik jest stolikiem kawowym, z możliwością postawienia go w sypialni jako element do stworzenia kącika radości, gdzie można czytać, uczyć, się, czy odkrywać swoje powołanie na różnego rodzaju pasje. Taki kąt w sypialni sprawia, że możemy mieć własne, prywatne miejsce gdzie dokonujemy skutecznym zmian w naszym życiu.

Stolik Linate Typ 71 poprzez swój niewielki rozmiar, może właśnie zostać postawiony w salonie ale również w sypialni jako punkt dowodzenia naszego odpoczynku i relaksu. Na takim stoliku można ułożyć piętro naszych ukochanych książek, które sprawią że wieczory i nocny tryb życia coraz bardziej przypadnie nam do gustu. Poza tym stolik Linate Typ 71 ma blat na którym można postawić kubek kawy jak i butelkę ulubionego soku. Meble Linate mają dużo mniejszych mebli, które mogą stworzyć tego typu więcej miejsc w naszym domu dla każdego domownika czy mieszkańca.

Atuty stosowania stolików kawowych w domu:
 1. Dobre miejsce do pracy i nauki;
 2. Dodatek do mniejszych mieszkań jak kawalerki czy małe pokoje
 3. Stworzenie klimatycznego miejsca w sypialni na własne pasje
 4. Produkty funkcjonalne i uniwersalne;

Opis

Szerokość
75
Wysokość
40
Głębokość
75
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Funkcja rozkładania
Nie
Kształt blatu
kwadratowy
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor nóg
EAN13
5900355028924
MPN
6001038000048

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: