Regał Shetland TYP 31 1S-4S Wójcik

 • Promocja
 • -10%
Regał Shetland TYP 31 1S-4S Wójcik
search
 • Regał Shetland TYP 31 1S-4S Wójcik
 • Regał Shetland TYP 31 1S-4S Wójcik
 • Regał Shetland TYP 31 1S-4S Wójcik
 • Regał Shetland TYP 31 1S-4S Wójcik
 • Regał Shetland TYP 31 1S-4S Wójcik
Regał Shetland TYP 31 Wójcik to produkt do budowania kolekcji książek w domowym zaciszu. Regał może też mieć zastosowanie z biznesie, jako produkt w księgowości do przechowywania dokumentów oraz różnego rodzaju akt czy papierów firmowych. 

Dostępny od ręki

769,00 zł
692,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 592,13 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 86 cm wysokość: 131 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Przyjemne dla oka meble Wójcik stanowią dobry sposób na stworzenie wygodnego miejsca do wypoczynku i spotkań z rodziną. Meble Wójcik w kolekcji Shetland to meble przeznaczone do salonu, ale mają również zastosowanie w innych pomieszczeniach, jako uzupełnienie danej aranżacji. Kolekcja Shetland została wyposażona w dużą ilość komód pokojowych, szaf z wnękami oraz regałów na książki. Każdy z tych produktów wykonano z płyt wiórowych laminowanych w korpusie oraz na frontach z płyt MDF. Całość pasuje do pomieszczeń przytulnych, ciepłych, gdzie mamy dużo oświetlenia zarówno dziennego jak i sztucznego. Meble Wójcik to produkty przeznaczone do aranżacji domów i mieszkań, zarówno w większym metrażu oraz o mniejszym wymiarze.
alt
Budowanie domowego ogniska należy rozpocząć od klimatycznych mebli. Niektóre osoby lubują się w posiadaniu i czytaniu książek, które mają wiele zastosowań, dlatego należy w odpowiedni sposób je przechowywać. Wielbiciele czytania tworzą nawet mocno rozbudowane biblioteki w swoim domowym zaciszu. Takim produktem do tworzenia biblioteki jest regał Shetland Typ 31 Wójcik wyposażony w eleganckie, stylowe fronty w barwie ciepłego drewna dębu. Regał posiada kilka otworów zarówno na zewnątrz regału jak i w środku. Produkt został wyposażony w 6 wnęk oraz 4 wygodne szuflady, które zamykane są za pomocą mechanizmu zamykania drzwi.

Regał Shetland Typ 31 Wójcik to produkt funkcjonalny, w którym można pomieścić książki, ale również kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, piękne dekoracje wykonane ze szkła oraz gliny, a także eleganckie srebrne ramki z rodzinnymi zdjęciami. Regał Shetland Typ 31 to produkt niepowtarzalny, posiada dużo miejsca do zagospodarowania przestrzeni i zbudowania idealnej - domowej biblioteki o wyglądzie klasycznym z ciepłą barwą drewna. Regał Shetland Typ 31 jest produktem dobrze wyglądającym np. z piękną ławą w jasnym kolorze szarego drewna, a do tego można dodać fotele albo wygodną sofę lub kanapę.

Regał Shetland Typ 31 Wójcik został wyposażony w back w kolorze ciemnej szarości, gdzie można ze spokojem zamontować oświetlenie ledowe w dodatkowej opcji, jako element ciekawego kontrastu między ciemnym kolorem a barwą drewna. Regał jest produktem, który można postawić w salonie, ale również w przytulnej jadalni. W tej części domu czy mieszkania, można eksponować zastawy stołowe oraz eleganckie serwisy kawowe na eleganckim regale Shetland typ 31 Wójcik, gdzie można w uporządkować tak przestrzeń, aby wyeksponować interesujące przedmioty.

Meble Wójcik często posiadają w swojej bazie regały, które są zgrabne, eleganckie i nowoczesne. Nawet kolekcja Shetland została wyposażona o taki a nie inny produkt, ujmująco wprowadzający zmiany w domu. Wykorzystując wygodne meble możemy stworzyć wygodne życie. Prezentowana stylizacja kolekcji Shetland nadaje ciekawego, komfortowego wystroju, a jak dobierzemy do niej odpowiednie oświetlenie np. w postaci lampy w jasnym kolorze mamy przytulne miejsce w pokoju dziennym lub jadalni.

Meble Wójcik można dobrać do poszczególnych aranżacji według odpowiedniej kolekcji, które zostały podzielone ze względu na stylizacje, kolorystykę i wykończenie, które daje konkretne rezultaty.

Atuty mebli Wójcik Shetland:
 1. Pięknie klasyczne meble do salonu;
 2. Spory wybór mebli w różnych zastosowaniach;
 3. Uniwersalne zastosowanie
 4. Zastosowanie dużej ilości wnęk;

Opis

Szerokość
86
Wysokość
131
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
4
Wykończenie
mat
Ilość półek
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
skandynawski

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355035915
MPN
6003005000886

Zobacz również inne produkty z kolekcji Shetland Wójcik: