Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
search
  • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
  • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
  • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
  • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
  • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik

Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik

Komoda Shetland Typ 41 to produkt przeznaczony do przechowywania ubrań oraz bielizny nocnej. Wyposażony w 6 szuflad oraz kilka wnęk, sprawia, że można taką komodę w całkowicie zapełnić przydatnymi przedmiotami i garderobą.

Dostępny od ręki

899,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 156 cm wysokość: 87 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

WOJ5

Budowanie wygodne domu czy miejsca zamieszkania wymaga dużej samodyscypliny oraz wybierania takich mebli, które przetrwają lata. Meble Wójcik to wysokiej jakości meble pokojowe, gdzie jakość odgrywa znaczącą sprawę. Korzystają z takich produktów zyskuje się nie tylko wygodę, czy funkcjonalność, ale przede wszystkim dobrze przygotowane miejsce do życia, gdzie ze spokojem, możemy spędzać czas z rodziną, budować relacje w pracy oraz rozwijać swoje pasje. Domowe zacisze jest najlepszym miejscem do odkrywania siebie i swoich predyspozycji, które idą z nami przez całe życie, dlatego dobrze jest spędzać czas w miejscu lubianym, gdzie mamy wygodne meble, tak aby wprowadzały w nas odpowiedni dobry nastrój.
alt
Domowe zacisze wymaga odpowiednich mebli jakimi często są wygodne szafy ale również komody pokojowe. Ten ostatni rodzaj mebli to produkty wygodne w użyciu, funkcjonalne, które idealnie współgrają z pozostałymi produktami w danym wnętrzu. Komoda pokojowa to produkt przeznaczony do przechowywania wygodnie ubrań, w sposób uporządkowany. Dlatego Meble Wójcik proponują Państwu taki produkt, który przyciąga uwagę wizualną ale również spełnia oczekiwania funkcjonalności i uporządkowania. Komoda Shetland TYP 41 Wójcik to produkt dość duży, pasujący do większych przestrzeni o większym metrażu. Komoda została wyposażona w 6 solidnych szuflad oraz dwie szafki, zamykane drzwiami. Za frontami drzwi znajdują się wnęki z półkami w ilości 4 sztuk.

Komoda Shetland Typ 41 Wójcik została wykonana z wysokiego gatunku płyt wiórowych laminowanych w części zwanej korpusem. Fronty wykonano z użyciem płyt MDF zakończonych obrzegowaniem PCV. Komoda Shetland Typ 41 to produkt przeznaczony do salonu lub dużej sypialni, gdzie potrzeba przechowywać sporą ilość przedmiotów, a także żeby dany mebel wyglądał imponująco na tle większego metrażu. Idealnym dodatkiem do takiej komody może posłużyć duże lustro kryształowe w obramowaniu np. z drewna lub imitacji drewna. Oczywiście można nad daną komodą powiesić również modernistyczny obraz.

Komoda Shetland 41 Wójcik to produkt również ciekawy do sypialni. Zwłaszcza jak dysponujemy dużą sypialnią, możemy w jej zaciszu zbudować domową bieliźniarkę na całą pościel wraz z kołdrami, powłokami oraz prześcieradłami. Taka bieliźniarka to również dobre miejsce na przechowywanie bielizny nocnej np. w szufladach. Górna część komody posiada proporcjonalnie trzy szuflady, a środek to kolejne ale mniejsze ich wersje. Po bokach znajdują się fronty, za którymi można układać ręczniki czy powłoki. Całość wnętrza wykonana jest w kolorze dębu Shetland oraz w kolorze szarym, zwłaszcza część tylni komody w części, gdzie znajdują się wnęki.

Budowanie domowego zacisza, wraz z eleganckimi komoda wprowadza w naszym domu pewne uporządkowanie, organizacje danych przedmiotów, które z nadchodzącym czasem mogą przybierać i zagracać naszą przestrzeń. Dlatego przy kupowaniu nowych rzeczy warto zwrócić uwagę na umiar, a także jak dane przedmioty znajdą swoje miejsce w domu, w którym mieszkamy i żyjemy. Meble Wójcik posiadają sporą ilość w swoim asortymencie komód, które spełnią oczekiwania zarówno zwolenników designerskich wykończeń lub bardziej prostych czy stonowanych.

Atuty Mebli Wójcik:
  1. Duży wybór komód pokojowych;
  2. Wygodne, funkcjonalne meble;
  3. Przyjemne dla oka produkty;
  4. Dobór poszczególnych produktów jest dość obszerny;

Opis

Szerokość
156
Wysokość
87
Głębokość
40
Ilość szuflad
6
Montaż
do samodzielnego montażu
Ilość drzwi
2
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 20%
Logistyczne
[{'weight':13,'length':91,'width':43,'height':7},{'weight':26,'length':196,'width':43,'height':7},{'weight':34,'length':91,'width':54,'height':16}]
Styl
skandynawski

Specyficzne kody

EAN13
5900355035939
MPN
6003005000889

Zobacz również inne produkty z kolekcji Shetland Wójcik: