Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik

 • Promocja
 • -5%
Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
search
 • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
 • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
 • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
 • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
 • Komoda Shetland TYP 41 2D - 6S Wójcik
Komoda Shetland Typ 41 to produkt przeznaczony do przechowywania ubrań oraz bielizny nocnej. Wyposażony w 6 szuflad oraz kilka wnęk, sprawia, że można taką komodę w całkowicie zapełnić przydatnymi przedmiotami i garderobą.

Dostępny od ręki

929,00 zł
882,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 836,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 156 cm wysokość: 87 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Budowanie wygodne domu czy miejsca zamieszkania wymaga dużej samodyscypliny oraz wybierania takich mebli, które przetrwają lata. Meble Wójcik to wysokiej jakości meble pokojowe, gdzie jakość odgrywa znaczącą sprawę. Korzystają z takich produktów zyskuje się nie tylko wygodę, czy funkcjonalność, ale przede wszystkim dobrze przygotowane miejsce do życia, gdzie ze spokojem, możemy spędzać czas z rodziną, budować relacje w pracy oraz rozwijać swoje pasje. Domowe zacisze jest najlepszym miejscem do odkrywania siebie i swoich predyspozycji, które idą z nami przez całe życie, dlatego dobrze jest spędzać czas w miejscu lubianym, gdzie mamy wygodne meble, tak aby wprowadzały w nas odpowiedni dobry nastrój.
alt
Domowe zacisze wymaga odpowiednich mebli jakimi często są wygodne szafy ale również komody pokojowe. Ten ostatni rodzaj mebli to produkty wygodne w użyciu, funkcjonalne, które idealnie współgrają z pozostałymi produktami w danym wnętrzu. Komoda pokojowa to produkt przeznaczony do przechowywania wygodnie ubrań, w sposób uporządkowany. Dlatego Meble Wójcik proponują Państwu taki produkt, który przyciąga uwagę wizualną ale również spełnia oczekiwania funkcjonalności i uporządkowania. Komoda Shetland TYP 41 Wójcik to produkt dość duży, pasujący do większych przestrzeni o większym metrażu. Komoda została wyposażona w 6 solidnych szuflad oraz dwie szafki, zamykane drzwiami. Za frontami drzwi znajdują się wnęki z półkami w ilości 4 sztuk.

Komoda Shetland Typ 41 Wójcik została wykonana z wysokiego gatunku płyt wiórowych laminowanych w części zwanej korpusem. Fronty wykonano z użyciem płyt MDF zakończonych obrzegowaniem PCV. Komoda Shetland Typ 41 to produkt przeznaczony do salonu lub dużej sypialni, gdzie potrzeba przechowywać sporą ilość przedmiotów, a także żeby dany mebel wyglądał imponująco na tle większego metrażu. Idealnym dodatkiem do takiej komody może posłużyć duże lustro kryształowe w obramowaniu np. z drewna lub imitacji drewna. Oczywiście można nad daną komodą powiesić również modernistyczny obraz.

Komoda Shetland 41 Wójcik to produkt również ciekawy do sypialni. Zwłaszcza jak dysponujemy dużą sypialnią, możemy w jej zaciszu zbudować domową bieliźniarkę na całą pościel wraz z kołdrami, powłokami oraz prześcieradłami. Taka bieliźniarka to również dobre miejsce na przechowywanie bielizny nocnej np. w szufladach. Górna część komody posiada proporcjonalnie trzy szuflady, a środek to kolejne ale mniejsze ich wersje. Po bokach znajdują się fronty, za którymi można układać ręczniki czy powłoki. Całość wnętrza wykonana jest w kolorze dębu Shetland oraz w kolorze szarym, zwłaszcza część tylni komody w części, gdzie znajdują się wnęki.

Budowanie domowego zacisza, wraz z eleganckimi komoda wprowadza w naszym domu pewne uporządkowanie, organizacje danych przedmiotów, które z nadchodzącym czasem mogą przybierać i zagracać naszą przestrzeń. Dlatego przy kupowaniu nowych rzeczy warto zwrócić uwagę na umiar, a także jak dane przedmioty znajdą swoje miejsce w domu, w którym mieszkamy i żyjemy. Meble Wójcik posiadają sporą ilość w swoim asortymencie komód, które spełnią oczekiwania zarówno zwolenników designerskich wykończeń lub bardziej prostych czy stonowanych.

Atuty Mebli Wójcik:
 1. Duży wybór komód pokojowych;
 2. Wygodne, funkcjonalne meble;
 3. Przyjemne dla oka produkty;
 4. Dobór poszczególnych produktów jest dość obszerny;

Opis

Szerokość
156
Wysokość
87
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
6
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
skandynawski

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355035939
MPN
6003005000889

Zobacz również inne produkty z kolekcji Shetland Wójcik: