Gerard2 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar
search
  • Gerard2 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar
  • Gerard2 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar
  • Gerard2 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar

Gerard2 Krzesło Dąb Sonoma / Tap: Inari 23 Halmar

Klasyczne krzesło Gerard 2 Halmar zostało wykonane z drewna litego bukowego w kolorze dąb sonoma. Posiada ono wysokie oparcie, które posiada tkaninę w kolorze Inari, która znajduje się również w siedzisku krzesła.

Dostępny od ręki

286,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 41 cm wysokość: 44 cm głębokość: 97 cm

Ilość

Producent mebli Halmar tworzy wygodne meble pokojowe do mieszkań i domów jak i do miejsc użytkowych i związanych z biznesem. Jednym z rodzajów mebli jakimi charakteryzuje się Halmar przy ofercie sprzedażowej są różnego rodzaju krzesła pokojowe i użytkowe. Wykonane są one w różnych nurtach aranżacyjnych, za niewielki koszt można urządzić tak pomieszczenie, które cechuje go komfort wykonania mebli oraz użyteczność w danej przestrzeni. Jakość krzeseł Halmar jest na wysokim poziomie, można dobrać je zarówno do pomieszczeń klasycznych jak i bardziej nowoczesnych.

Krzesła eleganckie klasyczne Gerard 2 dąb sonoma Halmar to wygodne meble pokojowe wykonane z tkaniny w kolorze Inari oraz z drewna litego bukowego w kolorze dąb sonoma. Eleganckie krzesło w stonowanych ciepłych barwach, sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym przy ławie jak i jadalni przy stole. Eleganckie jego wykonanie wprowadza więcej klasycznej wersji pomieszczenia. Poza tym jest meblem wygodnym, z wysokim oparciem, a siedzisko jest miękkie i dobrze wykonane. Całość mebla znajduje się na stelażu wykonanego z drewna litego bukowego. Nogi krzesła są proste, solidnie trzymają oparcie i siedzisko w pionie.

Siedzisko krzesła Gerard 2 Halmar występuje w kolorze Inari jest to rodzaj popielatej barwy, która jest w dużej mierze odporna na zabrudzenia. Krzesła pokojowe Gerard 2 dąb sonoma Halmar można postawić przy stole, gdzie wraz z rodziną ogląda się domowe kino, poza tym przy takich krzesła i stołach często dorosłe osoby mogą stworzyć swój własny kąt do pracy na komputerze w systemie Home office. Wiele zawodów przenosi się do Internetu, dlatego tak wiele czasu poświęca się na pracy właśnie siedzące z wykorzystaniem komputera, dlatego we własnym domu przy stole można takie miejsce wygodnej pracy sobie urządzić.

Krzesła Gerard 2 to krzesła klasyczne, pasujące do pomieszczeń gdzie meble wykonane są z drewna, gdzie występuje powrót do przeszłości a elementy wystroju pomieszczeń czerpią z takich wpływów jak retro czy wpływ antyczny. Krzesła Gerard 2 Halmar można postawić nie tylko w domu mieszkalnym ale również w miejscach związanych z usługami gastronomicznymi i hotelarskimi oraz biznesem. Krzesła eleganckie klasyczne Gerard 2 Halmar można postawić w ciekawymi miejscu jakim są przytulne i ciepłe kawiarnie oraz restauracje. Tego typu krzesła pasują również w recepcjach i poczekalniach hoteli i pensjonatów. Wygodne krzesła o praktycznym zastosowaniu, a także pasujące do eleganckich klasycznych pomieszczeń, gdzie królują barwy drewna i powrót do pewnych przeszłych epok. Meble Halmar przeznaczona są do samodzielnego montażu, można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce zarówno do popijania kawy jak i spożywania posiłków czy to w restauracji, kawiarnii czy we własnym domu. Krzesła Gerard 2 Halmar występują w kilku wersjach kolorystycznych, z ich udziałem można stworzyć wygodne miejsce do pracy, odpoczynku czy nawet oglądania ulubionego filmu i serialu. Krzesła Gerard 2 Halmar to wygodne meble w użyciu, do stworzenia przytulnego pomieszczenia.

Atuty mebli Halmar:

Wygodna;
Praktyczność;
Elegancja;
Klasyka;

Opis

Szerokość
41
Wysokość
44
Głębokość
97
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :