Winiarka PROVANCE Krysiak

  • Darmowa dostawa!
Winiarka PROVANCE Krysiak
search
  • Winiarka PROVANCE Krysiak
  • Winiarka PROVANCE Krysiak
Winiarka Provance od góry mamy miejsce na kieliszki następnie półki na butelki z winem, a w dolnej części za drzwiami wolną przestrzeń. Provance to kolekcja eleganckich mebli drewnianych, które wprowadzą do Twoich wnętrz
3 368,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

szerokość: 74 cm wysokość: 132 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Winiarka PROVANCE  Krysiak

OPIS:


Provance to elegancka kolekcja w klimacie śródziemnomorskim, kierowana do osób ceniących sobie prowansalską stylistykę mebli. Unikatowy charakter kolekcja zawdzięcza specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna  jak i ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. Charakter kolekcji podkreślają mosiądzowane i patynowane okucia wykonane na zamówienie. Kolekcja jest bardzo rozbudowana co pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach, nie tylko w jadalni czy salonie, ale również w sypialni czy domowej bibliotece. Wykonane niemal w całości z drewna sosnowego, łączą w sobie naturalną estetykę i wyrafinowany styl. Najwyższa jakość produkcji oraz szlachetny materiał stanowią gwarancję pięknych i długowiecznych mebli.
 Provance dostępna jest w dwóch wybarwieniach: biały oraz biały postarzany. Dodatkowo bryły mają efektowne, drewniane blaty, ozdobne uchwyty i krzyżowy akcent na szklanych frontach.

Winiarka Provance producenta Meble Krysiak składa się z miejsca na kieliszki, butelki oraz jednej zamykanej szafki. Klasyczna elegancja kolekcji Provance sprawia, że meble te sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Nie można jej odmówić niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru, między innymi z powodu doskonale wyważonych elementów ozdobnych.

WYMIARY:

Szerokość:  74 cm
Głębokość:  42 cm
Wysokość: 132 cm

MATERIAŁY:

- front i korpus: lite drewno
- okleina naturalna
- biała płyta laminowana
- uchwyty dobrane do stylistyki mebla

KOLORYSTYKA:
- biały / drewno postarzane
- biały postarzany / drewno postarzane


Szeroki zakres systemu Provance producenta mebli Krysiak pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach. Swój unikalny charakter meble zawdzięczają specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna oraz ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. 

Opis

Szerokość
74
Wysokość
132
Głębokość
42
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
prowansalski
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Provance Krysiak: