Komoda 4S PROVANCE Krysiak

  • Darmowa dostawa!
Komoda 4S PROVANCE Krysiak
search
  • Komoda 4S PROVANCE Krysiak
  • Komoda 4S PROVANCE Krysiak
Komoda Provance składa się z 4 pojemnych szuflad pozwalających wygodnie uporządkować ubrania i akcesoria. Idealnie pasuje do sypialni. Provance to kolekcja eleganckich mebli drewnianych, które wprowadzą do Twoich wnętrz śródziemnomorski klimat.
4 211,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

szerokość: 110 cm wysokość: 101 cm głębokość: 52 cm

Ilość

Komoda PROVANCE 4S Krysiak

OPIS:


Provance to elegancka kolekcja w klimacie śródziemnomorskim, kierowana do osób ceniących sobie prowansalską stylistykę mebli. Unikatowy charakter kolekcja zawdzięcza specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna  jak i ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. Charakter kolekcji podkreślają mosiądzowane i patynowane okucia wykonane na zamówienie. Kolekcja jest bardzo rozbudowana co pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach, nie tylko w jadalni czy salonie, ale również w sypialni czy domowej bibliotece. Wykonane niemal w całości z drewna sosnowego, łączą w sobie naturalną estetykę i wyrafinowany styl. Najwyższa jakość produkcji oraz szlachetny materiał stanowią gwarancję pięknych i długowiecznych mebli.
 Provance dostępna jest w dwóch wybarwieniach: biały oraz biały postarzany. Dodatkowo bryły mają efektowne, drewniane blaty, ozdobne uchwyty i krzyżowy akcent na szklanych frontach.

Komoda Provance producenta Meble Krysiak składa się z czterech szuflad, w których znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na domowe przedmioty. Klasyczna elegancja kolekcji Provance sprawia, że meble te sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Nie można jej odmówić niepowtarzalnego i oryginalnego charakteru, między innymi z powodu doskonale wyważonych elementów ozdobnych.

WYMIARY:

Szerokość: 110 cm
Głębokość:  52 cm
Wysokość: 101 cm

MATERIAŁY:

- front i korpus: lite drewno
- okleina naturalna
- biała płyta laminowana
- uchwyty dobrane do stylistyki mebla

KOLORYSTYKA:
- biały / drewno postarzane
- biały postarzany / drewno postarzane

Szeroki zakres systemu Provance producenta mebli Krysiak pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji w wielu pomieszczeniach. Swój unikalny charakter meble zawdzięczają specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna oraz ręcznej pracy doświadczonych rzemieślników. 

 

Opis

Szerokość
110
Wysokość
101
Głębokość
52
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
Montaż
Do samodzielnego montażu
nie wymaga montażu
Ilość szuflad
4
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
prowansalski

Zobacz również inne produkty z kolekcji Provance Krysiak: