Komoda WNK431 Winnie Forte

  • Promocja
  • -18,7%
Komoda WNK431 Winnie Forte
search
  • Komoda WNK431 Winnie Forte
  • Komoda WNK431 Winnie Forte
  • Komoda WNK431 Winnie Forte
  • Komoda WNK431 Winnie Forte
  • Komoda WNK431 Winnie Forte
Dość wysoka, funkcjonalna komoda WNK432 Winnie Forte to idealny produkt do zastosowania w przestrzeni gdzie uczą się i rozwijają swoje pasje osoby młode, chodzące do szkoły lub na uczelnie. Komoda przyjemna z wyglądu w kolorystyce białej na frontach i w korpusie dąb Sonoma. 
429,00 zł
348,78 zł Zniżka 18,7%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 348,78 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 80 cm wysokość: 93 cm głębokość: 35 cm

Ilość

Komoda pokojowa to najczęściej wybierany produkt do aranżacji przestrzeni w mieszkaniu oraz w domu. Jedną z ciekawych kategorii takich mebli są komody młodzieżowe, które przeważnie wykonane są w jasnych lub neutralnych kolorach, które można uzupełnić nietypowymi dekoracjami i dodatkami;. Meble Forte posiadają kolekcje mebli młodzieżowych pod nazwą Winnie. Produkty takie wykonane są z płyt wiórowych laminowanych w korpusie w barwie Dąb Sonoma. Kolejny element w tego typu komodzie jest front, który posiada kolor biały UNI. Takie meble można spotkać właśnie w kolekcji Winnie.
alt
Komoda młodzieżowa WNK431 Winnie Forte to produkt do postawienia w pokoju nastolatka, jako miejsce do przechowywania ubrań oraz rozporządzenia przedmiotami przez niego używanych. Komoda WNK431 została wyposażona w podwójne drzwiczki, za którymi znajduje się miejsce do przechowywania ubrań. Komoda Winnie posiada jeszcze dodatkowo w górnej części szufladę. Zarówno szuflada jak i drzwiczki posiadają uchwyty metalowe, które ułatwiają otwieranie i zamykanie. Fronty zostały wyposażone w mechanizm cichego zamykania, które ułatwiają korzystanie z komody.

Komoda WNK431 Winnie Forte to produkt nad którym można powiesić eleganckie lustro w drewnianej lub białej ramie a także innowacyjny, abstrakcyjny obraz.. Poza tym na blacie komody można postawić ulubione książki młodzieżowe, które odmienią niejedną przestrzeń. Książki takie mogą mieć formę rozrywkową albo sposób na utrzymanie porządku w książkach szkolnych. Komoda jest wysoka, przeznaczona do codziennego używania w pokoju młodej osoby. Do tej komody warto dobrać wygodne biurko a także pojemną szafę.

Komoda młodzieżowa to produkt potrzebny każdemu nastolatkowi, jako miejsce, gdzie może układać swoje ubrania oraz kolekcję ulubionych gier na komputerze czy konsoli. Taka komoda może posłużyć również na budowanie kolekcji lego, gdzie młode osoby kochają tego typu rozrywki. Klocki Lego potrzebują miejsca do przechowywania, a taka komoda ja wspomniany model WNK431 Winnie idealnie się sprawdzi przy średniej wielkości kolekcji.

Przestrzeń w której żyje młody człowiek, powinna pozwalać musi się rozwijać, gdzie nauka odgrywa ważny element ale również móc poświęcić czas na pasje, które w przyszłości stworzą możliwość dobrych zarobków. Komody młodzieżowe Winnie wykonane są według wysokiej jakości standardów, są produktami trwałym które przetrwają lata, a także mają dużą odporność na uszkodzenia.

Komoda dostarczana jest przez sklep w paczkach, gdzie dany produkt należy zmontować samodzielnie. Komoda posiada załączoną instrukcję, która ułatwia jej zakładanie. Komoda WNK431 Winnie pasuje również do pomieszczeń gdzie żyją osoby samotne. Takim miejscem są mieszkania typu kawalerki, gdzie przestrzeń jest niewielka, a dobór mebli oparty na wygodzie oraz funkcjonalności, gdzie takie produkty nie powinny zawierać dużo miejsca.

Meble Forte to produkty wyposażenia domu, gdzie można zbudować całkiem przyjemne miejsce do życia. Niektóre z nich posiadają kolorystykę ciemną, ale większość kolekcji to modele w białych bądź neutralnych barwach, które znacząco wpływają na wygląd końcowy danego pomieszczenia. Meble Forte to produkty wykonane według wysokiej jakości wykonania, gdzie standardy są wysokie, a klient powinien z takich mebli mieć zadowolenie i wiedzieć, że podejmuje dobrą decyzje kiedy zaopatruje się w meble Forte.

Atuty mebli Forte:
  1. Bogaty wybór kolekcji mebli;
  2. Funkcjonalność;
  3. Produkty przyjemne dla oka;

Opis

Szerokość
80
Wysokość
93
Głębokość
35
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Ilość szuflad
1
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5904767720643
MPN
WNK431-Q36

Zobacz również inne produkty z kolekcji Winnie Forte: