Komoda Angel TYP 35 1D - 3S Wójcik

Komoda Angel TYP 35 1D - 3S Wójcik
search
  • Komoda Angel TYP 35 1D - 3S Wójcik
  • Komoda Angel TYP 35 1D - 3S Wójcik
  • Komoda Angel TYP 35 1D - 3S Wójcik
Funkcjonalna komoda Angel Typ 35 to produkt wielowymiarowy, który może mieć zastosowanie w wielu pomieszczeniach naszego domu. Idealnie komponuje się z białymi i jasnym meblami w kolorze drewna. Poza tym komoda pokojowa to dobry produkt do zaaranżowania przestrzeni w salonie, sypialni, przedpokoju oraz w pokoju dziecięcym

Dostępny od ręki

579,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 56 cm wysokość: 116 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Meble dla dzieci powinny stanowić wygodny meble, przeznaczony do tego, aby dziecko mogło z niego łatwo sięgać po ulubione zabawki. Jednym z popularniejszych kategorii mebli w dekorowaniu takiego pokoju dla dziecka są komody pokojowe wykonane z jasnego materiału, które zostały wyposażone wygodne, głębokie wnęki oraz ergonomiczne szuflady. Meble dla dzieci powinny nie być za wysokie, tak aby dziecko mogło swobodnie sięgać po przedmioty. Jedną z kategorii mebli do pokoju dziecięcego marki Meble Wójcik jest Angel. Marka Angel to meble wykonane z jasnego koloru dębu White Craft, które mają dużo modułów umożliwiających dobrą organizację przestrzeni zarówno w pokoju dziecięcym jak i salonie. Meble Wójcik Angel w swojej strukturze posiadają liczne schowki oraz szuflady, ułatwiające sprzątanie takich pomieszczeń.

Komoda Angel typ 35 1D - 3S Wójcik posiada jasne fronty, za którymi znajdują się dwie pojemne wnęki. Komoda w górnej części posiada zamontowane trzy szuflady. Zarówno część związana z szufladami jak i drzwiczkami do wnęk została wyposażona w mechanizm cichego zamykania pojemników i drzwi, a do tego w poszczególnych elementach brakuje uchwytów - zamykanie jest bezuchwytowe. Komody pokojowe Angel mogą idealnie pasować jako meble do pokoju dziecięcego. Wspomniany model jest niewysoki, został wyposażony w pojemne elementy do organizowania porządku związanymi zarówno z ubraniami dziecięcymi jak i zabawkami. We wnękach za frontami można postawić wygodne pojemniki plastikowe oraz koszyki do lepszej organizacji.

Komoda Angel typ 35 1D - 3 S Wójcik została wyposażona w jasne fronty i korpus w kolorze dębu white craft. Takie zastosowanie kolorystyki wprowadza do pokoju dziecięcego klimatyczny wystrój, gdzie mamy model pojemnej komody przeznaczonej do organizacji pokoju dziecięcego.

Komoda pokojowa Angel typ 35 może stać się również dobrym produktem do uporządkowania przedpokoju. Takie pomieszczenie często przez domowników jest zaniedbywane, jednak dobrze jest wprowadzić do przedpokoju interesujące meble i dodatki, aby ułatwić przechowywanie ubrań już na etapie przekraczaniu progu w naszym miejscu zamieszkania. Komoda pokojowa Angel typ 35 została tak wykonana, aby można w niej pomieścić wiele dodatków i akcesoriów, zwłaszcza w części z szufladami. Jeżeli mamy dużo czapek, szalików, rękawiczek oraz chusty na szyje, takie szuflady pozwalają łatwiej je przechować, a na dodatek można w nich wprowadzić przyjemny aromaty z wykorzystaniem lawendy czy wanilia.

Komoda Angel typ 35 1D-3 s Wójcik to produkt, w którym zastosowano płyty wiórowe laminowane do wykonania. Zastosowanie takich płyt MDF pozwala zainwestować pieniądze w takie meble, które przetrwają w naszym domu wiele lat, ponieważ są odporne na uszkodzenia różnego rodzaju.

Meble Wójcik Angel to takie meble pokojowe, które można wykorzystać na wiele sposobów. Dla jednej rodziny stanowią podstawę mebli w pokojach dla dzieci, dla innych osób to dobry asortyment na postawienie w sypialni domowej bieliźniarki, gdzie można przechować akcesoria związane z porządkiem w miejscu snu. Komody pokojowe w sypialniach, spełniają rolę do przechowania pościeli, pledów, różnego rodzaju poduszek, czy prześcieradeł.

Atuty mebli Wójcik Angel:
  1. Dobre meble do używania w pokojach dziecięcych
  2. Wygodne meble wyposażone w pojemne szafki i szuflady
  3. Przyjemny kolor jasnego dębu White Craft;
  4. Mają zastosowanie również w przedpokoju i sypialni;

Opis

Szerokość
56
Wysokość
116
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Ilość szuflad
3
Ilość drzwi
1
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
skandynawski
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355038503
MPN
6001091000008

Zobacz również inne produkty z kolekcji Angel Wójcik: