

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,
szerokość: 170 cm wysokość: 93 cm głębokość: 42 cm
Bieliźniarka dwudrzwiowa z 4 szufladami Desjo 10
Komoda bieliźniarka z kolekcji Desjo to mebel do salonu i do sypialni. To trafiony wybór dla każdego, kto dba o wnętrze swojego lokum i chce czuć się w nim wyjątkowo.
Modernistyczny design Desjo to przede wszystkim geometryczna, prosta forma oraz subtelnie wkomponowane w strukturę frontów uchwyty. Linia Desjo dostarczy Ci inspiracji do urządzenia spersonalizowanego wnętrza Twojego salonu czy też jadalni. Projekty Desjo stworzone są z myślą o współczesnych trendach w aranżacji wnętrz.
Prezentowana komoda posiada cztery głębokie szuflady i dwie szafki z drzwiczkami, za którymi znajdziesz po dwie przestronne półki. Dzięki prezentowanej bieliźniarce z głębokimi szufladami wnętrze Twojego salonu stanie się niebanalne. Desjo oferuje meble skrzyniowe jasnym wybarwieniu – dąb Sanremo.
Atuty:
Opis
Zobacz również inne produkty z kolekcji Desjo Szynaka: