Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte

Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
search
 • Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
 • Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
 • Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
 • Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
 • Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
 • Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
 • Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte
Szuflada do łóżka z młodzieżowej kolekcji Arkina od producenta Forte Meble – model LBLL01, to element wyposażenia, który podkreśla funkcjonalny akcent łóżka i szafki nocnej z tej samej kolekcji mebli Arkina. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi, nowoczesnymi meblami z młodzieżowej kolekcji Arkina, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.
289,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 145 cm wysokość: 21 cm głębokość: 43 cm

Ilość

Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 Forte

 

Kolekcja mebli Arkina od producenta Forte Meble to przede wszystkim praktyczne, funkcjonalne i świetne bryły przeznaczone do modnego pokoju młodzieżowego. Stylistyka brył Arkina została oparta na łagodnej i ciepłej kolorystyce – to połączenie korpusów wykonanych w dekorze Dębu Artisan z frontami wykonanymi w kolorze subtelnej bieli. Geometryczność mebli Arkina podkreślono za pomocą prostych lin na frontach, a uchwyty w kolorze korpusu, doskonale łączą kompozycję w całość. Uniwersalna i stonowana kolorystyka pozwala na aranżację pokoju zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Meble Forte z młodzieżowej kolekcji Arkina wyposażono w szuflady, półki oraz wnęki, które pozwolą na łatwą segregację i bezpieczne przechowywanie różnych rzeczy. Wysoka jakość wykonania produktów Forte Meble z płyty meblowej, zapewnia długotrwały czas eksploatacji oraz jest gwarancją wieloletniej satysfakcji z zakupu. Ciekawe kształty i różnorodność brył Arkina podkreślają innowacyjny design propozycji od Meble Forte. Z meblami Forte – Arkina możemy stworzyć zestaw dopasowany do indywidualnych preferencji młodzieży, który wyróżnia się na tle otoczenia w przemyślany sposób. W kolekcji Arkina od producenta mebli Forte znajdziemy: pojemne szafy, funkcjonalne i przestronne komody, biurko, regały oraz łóżko, które skompletujemy z szafką nocną lub praktyczną szufladą pod łóżko.

alt

    

Szuflada do łóżka stanowi idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń, w których liczy się każdy, nawet najmniejszy centymetr powierzchni. Szuflady do łóżka stanowią niezawodny sposób na zagospodarowanie przestrzeni pod łóżkiem i zyskanie dodatkowego miejsca dla przydatnych rzeczy. Szuflada pod łóżko pozwala łatwo uporządkować posłanie oraz zadbać o schludny wygląd pokoju. Szuflada sprawdzi się jako funkcjonalny schowek na domowe tekstylia, zabawki, sprzęt sportowy lub ubranka.

Szuflada do łóżka z młodzieżowej kolekcji Arkina od producenta Forte Meble – model LBLL01, to element wyposażenia, który podkreśla funkcjonalny akcent łóżka i szafki nocnej z tej samej kolekcji mebli Arkina. Szuflada do łóżka Arkina LBLL01 umożliwi przechowywanie i bezpieczną segregację zarówno pościeli, zabawek jak i ubrań. Szuflada do łóżka LBLL01 z młodzieżowej kolekcji Arkina od producenta mebli Forte została wykonana z odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty meblowej, dzięki czemu produkt cechuje się niezwykłą trwałością. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi, nowoczesnymi meblami z młodzieżowej kolekcji Arkina, w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.
 

Wymiary:
 

Szerokość: 144,4 cm

Głębokość: 43 cm

Wysokość: 20,5 cm

 

Wykonanie:

 • Wysokiej jakości płyta meblowa
 • Modne połączenie kolorystyczne
 • Atrakcyjny i modny design
 • Eleganckie i praktyczne uchwyty
 • Mocna i funkcjonalna konstrukcja brył
 • Duża pojemność przechowywania
 • Meble do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie
 

Kolorystyka:

 • Dąb Artisan / Biały

Opis

Szerokość
145
Wysokość
21
Głębokość
43
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5904767545512
MPN
LBLL01-C804

Zobacz również inne produkty z kolekcji Arkina Forte: