Grosso Biurko Dąb Wotan / Antracyt Halmar
search
  • Grosso Biurko Dąb Wotan / Antracyt Halmar

Grosso Biurko Dąb Wotan / Antracyt Halmar

Biurko Grosso to wysokiej klasy mebel do pracy posiadający połączenie dwóch barw dębu wotan i antracyt. Biurko posiada szufladę i dostawkę w postaci mini regału na dokumenty i książki.

Dostępny od ręki

499,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 149 cm wysokość: 105 cm głębokość: 50 cm

Ilość

Biurko to niezbędne miejsce do pracy, dlatego decydując się na jego wybór warto wybrać proste, funkcjonalne takie miejsce do pracy, gdzie jednocześnie można pomieścić sporą ilość akcesoriów biurowych i licznych dokumentów. Biurka występują u dystrybutora i importera Halmar, gdzie asortyment biurek jest dość spory. W danych kolekcjach spotyka się wykonane drewna z płyty MDF, gdzie dany materiał jest solidny i odporny na drobne zarysowania i uszkodzenia.

Biurko do pracy Grosso Dąb Wotan i Antracyt Halmar to funkcjonalne miejsce do pracy wykonane z dwóch barw dąb wotan i antracyt a materiał to płyta meblowa laminowana. Biurko ma solidny prostokątny blat i wygodne miejsce na postawienie nóg podczas siedzenia na fotelu. Do biurka wliczona jest dostawka w postaci półki i szuflady. Półka jest mini regałem w kolorze antracyt z czterema wnękami, gdzie można postawić różnego rodzaju segregatory, książki czy teczki. Pod regałem od biurka znajduje się szuflad wysuwana na prowadnicach kulkowych.

Biurko ergonomiczne Grosso Halmar prezentuje się znakomicie, można z jego udziałem stworzyć wygodne miejsce do pracy wraz z funkcjonalnym fotelem gabinetowym. Biurko Grosso Halmar jest obszerne, posiada wiele miejsca do organizowania i przechowywania przedmiotów. Ponieważ dostawka znajduje się z boku biurka, nie ma nadmiaru przedmiotów w obrębie blatu. Sam blat jest wykonany z płyty meblowej laminowanej w kolorze dąb wotan. Biurko z płyty meblowe laminowanej Halmar Grosso jest funkcjonalne, można w nim pomieścić sporą ilość rzeczy, przy tym zachowując czystość i porządek przy stanowisku pracy.

Biurko Grosso Dąb Wotan i antracyt Halmar idealnie sprawdza się jako miejsce do pracy zdalnej. Można w domowym zaciszu zbudować ergonomiczne i dobrze wyposażone miejsce do takiej pracy zwłaszcza jak wybiera się tego typu biurka do home office. Biurko Grosso występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Idealnie się sprawdza do pracy w zawodzie informatyka, programisty, grafika czy marketingowca.Wyposażenie biurka można wykończyć o komputer na blacie, a w regale przechowywać książki i dokumenty. Szuflada jest wykonana w kolorze dąb Wotan, posiada uchwyt i front w tym samym kolorze. Szuflada posiada mechanizm pełnego wysuwu, dzięki zainstalowanej prowadnicy kulkowej.

Halmar dostarcza sporo biurek do pracy, jeśli chodzi o Grosso jest to mebel spełniający oczekiwania wielu klientów, ze względu na sporą ilość miejsca do przechowywania rzeczy. Przystawka w formie regału i szuflady, idealnie się sprawdza ponieważ wiele rzeczy można przechowywać w jednym miejscu. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego złożenia. Halmar dostarcza wysokiej klasy meble zarówno do mieszkań i domów jak i do pracy i ogólnie przyjętego biznesu.

Biurko jest meblem, które powinno ułatwiać wykonywanie obowiązków, zmienić szczególnie jakość przesiadywania podczas pracy, aby nasz organizm nie miał dużego przeciążenia. Biurka Halmar to spory wybór tego typu mebli, każdy znajdzie coś dla siebie od prostych jasnych biurek dla minimalistów, poprzez szklane ławy i stoły do tworzenia przestrzeni glamour.

Atuty mebli Halmar:

Wygoda;
Elegancja;
Dobra organizacja miejsca

Opis

Szerokość
149
Wysokość
105
Głębokość
50
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Styl
nowoczesny