B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar

  • Darmowa dostawa!
B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
search
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
  • B36 Biurko Dąb Złoty / Czarny Halmar
Biurko B36 jest biurkiem loftowym wykonanym z płyty wiórowej laminowanej w kolorze dąb złotym. Taka płyta została zastosowana przy półce, a blat wykonany jest z bezbarwnego szkła. Stelaż czarny - malowany proszkowo na czarno.

Dostępny od ręki

629,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 120 cm wysokość: 75 cm głębokość: 60 cm

Ilość

W ostatnich czasach wielkie znaczenie w aranżowaniu wnętrz ma styl loftowy, oparty o proste ciemne stalowe elementy, drewniane akcesoria i czasami dodatki szklane. Takie loftowe meble można znaleźć u producenta mebli Halmar zarówno wśród mebli pokojowych, jak i biurowych. Takie meble to również meble typu biurka loftowe, pasujące do ciemniejszych pomieszczeń, o mniejszych metrażach, czy do gabinetu pracy w domu, gdzie wieczorami i w wolnym czasie organizuje się pracę czy własne zadania z naszymi pasjami.

Biurko Dąb Złoty czarny B36 Halmar to biurko loftowe wykonane z prostych elementów stalowych, drewnianej półki i szklanego blatu. Biurko ma prostokątny kształt zostało wykonane z płyty laminowanej MDF i szkła oraz stali malowanej proszkowo na barwę czarną. Biurko po bokach posiada stalowy stelaż w barwie czarnej. Samo biurko idealnie nadaje się do laptopa, a także do czytania wieczorami książek. Biurko dąb złoty czarny B36 Halmar jest idealny rozwiązaniem do mniejszych pomieszczeń, gdzie wieczorami można spędzić na pracy czy własnych zainteresowaniach.

Biurko B36 Dąb złoty Halmar jest biurkiem loftowym, które można postawić w aranżacji loftowej, która oparta jest o surowsze elementy stali, metalu i drewna. Wyposażenie loftowe nawiązuje do przestrzeni gdzie w dawnych czasach w epoce przemysłowej tworzono miejsca takie jak fabryki produkcyjne czy magazyny. Biurko B36 dąb złoty Halmar jest wygodnym miejscem do pracy dla domowego Home office i do pracy na laptopie. Biurko jest wygodne, można do niego wybrać funkcjonalny fotel obrotowy w ciemnym kolorze jak popiel czy czerń.

Biurko loft B36 Halmar jest meblem funkcjonalnym, można na półce w kolorze dąb złoty położyć książki, gazety czy piloty do TV. Biurko takie dobrze prezentuje się z minimalistycznymi meblami, gdzie warto stworzyć wygodne miejsce do pracy i do rozwoju własnych umiejętności. Na blacie można postawić laptopa oraz eleganckie drobne dekoracje jak świecznik czy elementy do pisania. Biurko B36 Halmar jest biurkiem loftowym ale o eleganckim wykonaniu, można postawić go w mieszkaniu typu studio czy w mniejszej kawalerce lub w gabinecie gdzie wykonuje się pracę zdalną. Biurko Loft B36 Halmar jest biurkiem szklanym o kolorze transparentnym bezbarwnym.

Biurka loftowe Halmar to sposób na organizowanie miejsca do pracy, gdzie można skutecznie wykonywać swoje obowiązki. Biurka takie są ergonomiczne, funkcjonalne i dość wytrzymałe. Prostota ich wykonania pozwala w bezproblemowy utrzymać porządek na danym biurku. Meble loftowe jak i aranżacja taka, to wyposażenie proste, ułatwiające utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Biurko loftowe ma możliwość postawienia oryginalnego fotela biurowego, jak i praktycznych puf.

Meble Halmar jak widać są producentem również mebli loftowych do pracy. Biurka Halmar są przeważnie funkcjonalne, a także ułatwiają codzienne wykonywanie obowiązków zawodowych i szkolnych. Takie meble są proste w wyglądzie i ułatwiają codzienne wykonywanie obowiązków. Biurko loftowe jest w obecnych czasach często wybierane jako element wyposażenia biura oraz gabinetu w domu.

Atuty mebli Halmar:

Elegancki wygląd;
Spory wybór mebli loftowych;
Funkcjonalne biurka;
Komfort używania.

Opis

Szerokość
120
Wysokość
75
Głębokość
60
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Darmowy transport
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor nóg
MPN
2010001168980