Witryna Velvet 11 Dąb Rustical Olej Szynaka Meble
search
  • Witryna Velvet 11 Dąb Rustical Olej Szynaka Meble
  • Witryna Velvet 11 Dąb Rustical Olej Szynaka Meble
  • Witryna Velvet 11 Dąb Rustical Olej Szynaka Meble
  • Witryna Velvet 11 Dąb Rustical Olej Szynaka Meble

Witryna Velvet 11 Dąb Rustical Olej Szynaka Meble

Sielski klimat w Twoim salonie tylko dzięki meblom Velvet. Oryginalne elementy ze szropowanego drewna sprawią, że poczujesz powiew natury. Dekor na froncie witryny Velvet dodatkowo jest też delikatnie podświetlony. Witryna wąska Velvet to projekt dla osób ceniących kontakt z naturą i zwolenników stylu rustykalnego.

2 820,00 zł

Wysyłka w ciągu: 6-8 tygodni,

szerokość: 75 cm wysokość: 200 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Witryna wąska Velvet 11 Szynaka Meble
 

Jeśli marzysz o tym, aby przenieść odrobinę natury i sielskiego klimatu do wnętrza Twojej jadalni lub salonu marka Szynaka Meble może przyjść Ci z pomocą. Styl rustykalny, nazywany wiejskim coraz częściej pojawia się w polskich domach. Pozytywne wibracje, jakie płyną z naturalnych drewnianych materiałów sprawiają, że łatwiej się relaksujemy i chętniej spędzamy czas w domu.

 

W prezentowanej linii Velvet wykorzystano najwyższej jakości materiały w kolorze dąb rustical. Monumentalna bryła bieliźniarki Velvet posiada jak reszta kolekcji element ozdobny ze szropowanego drewna. Ten niebanalny detal nadaje bryle właśnie takich rustykalnych cech. Zabieg ma za zadanie odkrycie naturalnej struktury drewna z widocznymi sękami, szczelinami, przetarciami, wgłębieniami. Podświetlana wstawka ze szropowanego drewna umieszczona pomiędzy elementami frontów pozwoli Ci stworzyć we wnętrzu błogi nastrój.
 

Warto też wspomnieć, że fronty mebla wykonano z litego drewna dębowego, co świadczy oczywiście o dużej trwałości produktu.

Prezentowana witryna posiada przeszklone drzwi górne i standardowe dolne. Do dyspozycji masz 6 półek. Dostępne jest również dodatkowe oświetlenie wewnętrzne, które jest opcjonalne.

 

Atuty mebla:

  1. Rustykalny styl
  2. Możliwość podświetlenia detalu
  3. Unikalny detal na froncie
  4. Najwyższej jakości materiały

Opis

Szerokość
75
Wysokość
200
Głębokość
42
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Velvet Szynaka: