Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D Wójcik
search
 • Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D Wójcik
 • Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D Wójcik
 • Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D Wójcik

Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D Wójcik

Prezentowana witryna Toledo TYP TOLV01P 1D to nowoczesna witryna do salonu, pokoju dziennego oraz jadalni. Została wyposażona w sześć wnęk, które są ukryte za frontem wykonanym z odpornego szkła hartowanego. Część frontu, jak i cały korpus wykonano z białej płyty meblowej z połyskiem. Do tego dołączono ciekawe stylistycznie frezowane uchwyty, oraz wieniec górny w dekorze ciepłego dębu Strirling. Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D  to świetne miejsce na wyeksponowanie dekoracji;  to też doskonała witryna na książki. Zamknięte szafki mogą posłużyć do przechowywania podręcznych drobiazgów, niewielkiej bielizny stołowej czy pościelowej.
1 099,00 zł

Wysyłka w ciągu: 7-14 dni,

szerokość: 59 cm wysokość: 199 cm głębokość: 36 cm

Ilość

  Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D Biel Alpejska/Dąb Strirling Wójcik

Meble producenta Meble Wójcik  to styl oraz smak, zaaranżowanego wnętrza.
Firma  Meble Wójcik  to nowoczesnej technologie produkcji oraz ciągły rozwój. Dzięki temu producent oferuje szeroki wybór mebli pokojowych w różnych stylach. Meble firmy Meble Wójcik  prezentują ciekawy design oraz wysoką jakość wykorzystywanych w produkcji mebli materiałów, doceniane jest to  przez klientów na ponad dwudziestu rynkach wnętrzarskich, od wielu lat.
Wśród prezentowanych  serii mebli można wybierać aranżacje do takich pomieszczeń, jak: pokoju dziennego, jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego czy przedpokoju, a nawet łazienki. Kolekcje  mebli różnią się materiałami,  bogatą kolorystyką, wszystko to jest łączone w niebagatelne zestawienia kolorystyczne. Bryły mebli tto białe, ciężkie formy, ciepłe brązy aż po nawiązujące do klasycznych. 
Autorskie koncepcje  firmy Meble Wójcik gwarantują oryginalność  kolekcji mebli, z możliwością dopasowania ich do własnych preferencji oraz aranżacyjnych pomieszczenia.

Meble Wójcik produkuje się  z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, z podwyższoną odpornością na zarysowania, uderzenia i działanie wysokiej temperatury i wilgoci. Wykorzystanie atestowanych materiałów oraz akcesoriów to gwarancja wielu lat użytkowania
Wśród mebli pokojowych produkowanych przez Meble Wójcik można znaleźć  wiele  nowoczesnych komód, szaf, witryn; idealnie pasujące do wielu wnętrz jadalni, salonu czy aranżacji kuchni.
Bogate w bryły serie Mebli Wójcik oferują: szafy, witryny przeszklone, witryny narożne, wiszące, komody kuchenne.
alt
Prezentowana witryna Toledo TYP TOLV01P 1D to nowoczesna witryna do salonu, pokoju dziennego oraz jadalni. Została wyposażona w sześć wnęk, które są ukryte za frontem wykonanym z odpornego szkła hartowanego. Część frontu, jak i cały korpus wykonano z białej płyty meblowej z połyskiem. Do tego dołączono ciekawe stylistycznie frezowane uchwyty, oraz wieniec górny w dekorze ciepłego dębu Strirling. Witryna Toledo TYP TOLV01P 1D  to świetne miejsce na wyeksponowanie dekoracji;  to też doskonała witryna na książki. Zamknięte szafki mogą posłużyć do przechowywania podręcznych drobiazgów, niewielkiej bielizny stołowej czy pościelowej.Dlaczego warto wybrać  kolekcję mebli Toledo?
 • Nowoczesna stylistyki brył wraz z doborem kolorystycznym białych brył ze wstawkami brązów dębu Strirling na wieńcach górnych oraz korpusach
 • Funkcję uchwytów pełnią frezowania
 • Oferta dla fanów jasnych, nowoczesnych wnętrz.
 • Odporna na zarysowania płyta meblowa
 • Prowadnice oraz zawiasy z systemem cichego domykania, zwiększające komfort użytkowania mebli.
 • Bryły programu doskonałe pod kątem funkcjonalności, jak i potrzeb wizualnych, świetnie komponują się z jasnymi ścianami.
 • Zestawienie kolorów ciepłej barwy dębu strirling, z klasyczną bielą, podkreśloną połyskiem to pomysł na lekką przestrzeń oraz świeży klimat pomieszczenia. Pomieszczenia, 


Witryna Toledo TYP TOLV01L 1D  Biel Alpejska/Dąb Strirling Firmy Meble Wójcik dostarczana jest jako mebel do samodzielnego montażu, w paczkach. Dołączona jest instrukcja montażu mebli.
Fabryka Mebli Wójcik specjalizuje się  w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu.
 

WYMIARY:

Szerokość: 59 cm
Głębokość: 36,1 cm
Wysokość: 198,5 cm

Opis

Szerokość
59
Wysokość
199
Głębokość
36
Montaż
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
Czas dostawy
7-14 dni
Czas dostawy w dniach
14
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Wójcik 15%
Logistyczne
[{'weight':21,'length':79,'width':40,'height':12},{'weight':33,'length':204,'width':51,'height':8}]
Styl
skandynawski

Specyficzne kody

EAN13
5900355045648
MPN
6001090000011

Zobacz również inne produkty z kolekcji Toledo Wójcik: