Szafka Alabama ABR-1 Restol

  • Promocja
  • -3%
Szafka Alabama ABR-1 Restol
search
  • Szafka Alabama ABR-1 Restol
  • Szafka Alabama ABR-1 Restol
  • Szafka Alabama ABR-1 Restol
Funkcjonalna szafka do wykorzystania jako regał lub miejsce do przechowywania akcesoriów jak książki, sprzęt audio-wideo, czy kolekcję płyt filmów i muzyki.

Dostępny od ręki

497,00 zł
482,09 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 482,09 zł

Wysyłka w ciągu: 3 dni,

szerokość: 60 cm wysokość: 195 cm głębokość: 39 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

RES5

Meble pokojowe obecnie często wybierane są w taki sposób przez klientów, aby spełniały one oczekiwania wizualne oraz funkcjonalne, a także aby meble zostały w domach na dłużej. Producent Restol tworzy innowacyjne meble pokojowe, gdzie wykorzystuje się wysokiej jakości materiały do produkcji. W ten sposób meble są solidnie wykonane, mają małą podatność na uszkodzenia, a także mają właściwości odporne na wilgoć i zarysowania. Producent Restol w ostatnim czasie stworzył całkiem nową, funkcjonalną kolekcję białych mebli pod nazwą Alabama.
alt
Meble Alabama przeznaczone są do salonu oraz sypialni. Dysponują oni produktem jak szafka Alabama ABR-1 Restol, który ma funkcję regału z pojedynczymi drzwiami. Szafka posiada drzwi w części wykonane z płyty MDF oraz z części gdzie znajdują się półki w kolorze białego matu. Szafka jest przyjemnie wyglądającym produktem o prostym stylu, ale za to sama w sobie jest ozdobą dla pomieszczenia. Front szafki zamyka się w sposób cichy, nie posiada uchwytów.

Meble Alabama w tym szafka ABR-1 RESTOL może przyjemnie wprowadzić zmiany wizerunkowe w miejscu zamieszkania. Produkt można wyposażyć o książki lub elementy dekoracyjne jak kieliszki szklane czy serwis kawowy z porcelany. Meble idealnie wprowadzają zmiany wizerunkowe w przestrzeni, na bardziej minimalistyczny, gdzie ważnym elementem mebli jest ich jakość wykonania, a także ograniczenie w przestrzeni przedmiotów słabej jakości.

Szafka Alabama ABR-1 Restol może mieć zastosowanie jako komoda np. w sypialni jako miejsce do tworzenia domowej bieliźniarki, gdzie swoje miejsce ma pościel, kołdra czy elementy nocnej bielizny. Szafka ABR-1 może zostać również użyta jako element wyposażenia w salonie w postaci regału, do przechowywania i budowania domowej biblioteki, gdzie ważnym elementem domu są książki oraz elementy kultury jak filmy na DVD czy płyty z muzyką.

Szafka Alabama może ze spokojem zastąpić regał czy komodę w niejednym domu, jako element organizowania i porządkowania przedmiotów domu. Taka szafa może zostać użyta również w pokoju dziecięcym, jako miejsce do porządkowania zabawek, czy elementów związanych z przedmiotami szkolnymi czy ubraniami dzieci. Szafka Alabama ABR-1 Restol jest wykonana z płyt wiórowych z laminatem w korpusie w kolorze antracyt mat oraz w kolorze białym mat w części odpowiedzialnej za fronty.

Kolekcja mebli Alabama ma zastosowanie zarówno w pokojach gościnnych jak i w przestrzeni, gdzie kładziemy się spać. Warto do takich mebli dobierać delikatne dekoracje lub stosować ekspozycje bez ozdób. Meble Alabama pomimo prostoty, same w sobie stanowią znakomite uzupełnienie aspektów wizualny w przestrzeni wnętrz. Takie meble stanowią ozdobę same w sobie.

Meble Restol stworzyły kolekcję nowoczesnych ale prostych mebli Alabama, aby idealnie odmienić wizerunek niejednego pomieszczenia. Meble Restol zostały wyposażone w dużą ilość kolekcji, które można wybierać według ceny czy upodabnia. Wysoki standard wykonania wpływa korzystnie na jakość danego pomieszczenia i domu. Meble Restol dostarczane są w paczkach, w przypadku podanej szafki w ilości dwóch sztuk. Produkt przeznaczony do samodzielnego złożenia, według załączonej instrukcji technicznej.

Atuty kolekcji Alabama:
  1. Prostota mebli;
  2. Uniwersalność;
  3. Elegancki wizerunek;
  4. Wysoka jakość użytych materiałów;

Opis

Szerokość
60
Wysokość
195
Głębokość
39
Czas dostawy
3 dni
Czas dostawy w dniach
3
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
MPN
ABR-1

Zobacz również inne produkty z kolekcji Alabama Restol: