Stół Prestige ST 3 Mebin

Stół Prestige ST 3 Mebin
search
  • Stół Prestige ST 3 Mebin

szerokość: 200 cm wysokość: 76 cm głębokość: 110 cm

Stół Prestige ST 3

Wymiary:
Szerokość: 200 cm - 290 cm
Głębokość: 110 cm
Wysokość:  76 cm


 

Wzornictwo, konstrukcja i rozwiązania materiałowe tych unikatowych mebli nawiązują do największych ikon światowego stylu.

W ofercie znajduje się aż osiem wzorów oryginalnych stołów – wszystkie w kategorii wagi ciężkiej – nawet do 190 kg, usytuowane na stalowej konstrukcji za wyjątkiem stołu ST4, przykrytej pięknym blatem okleinowanym naturalną okleiną dębową, z orzecha amerykańskiego lub palisandru Rio. Podstawą jest stabilna kolumna wykonana między innymi ze stali malowanej proszkowo oraz elementów litego drewna dębowego lub elementów w okleinie dębowej, z orzecha amerykańskiego bądź palisandru Rio, w zależności od modelu w kształcie litery X (modele ST1, ST2, ST5), Z (modele ST7, ST7R) lub odwróconej litery T (modele ST3, ST4). Wszystkie występują w wersji rozkładanej, a wkłady chowane są w oskrzyni stołów. Oprócz atrakcyjnego kształtu i naturalnych materiałów, z których wykonane są elementy dolne oraz blaty i wkłady stołów, na szczególną uwagę zasługuje bogata kolorystyka tych bezprecedensowych brył. Tak więc, w zależności od modelu, blaty mogą przybierać barwę dębu naturalnego, orzecha, orzecha antycznego, orzecha amerykańskiego lub brązu, natomiast elementy metalowe: czerni, antracytu lub miedzi, a nawet rdzy, tak jak w modelu ST7R.

Stoły Pestige polecamy zwłaszcza do wnętrz w klimacie industrialnym i nowoczesnych apartamentów. Ale znajdą one swoje miejsce także w starych murach XIX-wiecznej kamienicy lub w każdym obiekcie użyteczności publicznej o podwyższonym standardzie wyposażenia: biurze zarządu czy sali konferencyjnej.


 

 

Opis

Szerokość
200
Wysokość
76
Głębokość
110
Funkcja rozkładania
Tak
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Kształt blatu
prostokątny
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Prestige Mebin: