Pascal Stół Biało - Czarny Halmar

Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
search
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
 • Pascal Stół Biało - Czarny Halmar
Stół z białym blatem i czarnym stelażem wykonanym z metalu. Elegancki produkt o nowoczesnym, designerskim wyglądzie. Takie stoły można używać w domu, mieszkaniu jak i firmie.

Dostępny od ręki

1 379,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 160 cm wysokość: 76 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Nowoczesne stoły pokojowe o szerokim blacie mogą w dzisiejszych czasach zastąpić tradycyjne miejsca do pracy w postaci biurek. Coraz więcej osób, zarówno w domowym zaciszu jak i lokalach firmowych wykorzystuje stoły w jasnych i prostych kolorach, jako miejsca do pracy, zwłaszcza przy komputerze i w środowisku Internetu. Producent mebli Halmar posiada w swojej bazie produktów meblowych takie stoły, które sprawdzą się w wielu sytuacjach, zarówno biznesowych, jak i prywatnych. Takim stołem jest stół biało-czarny pokojowy Pascal, który może odmienić niejedną przestrzeń.
Stół biało-czarny pokojowy Pascal Halmar posiada zamontowany szeroki blat w kolorze białym, który jest wykonany z płyty laminowanej MDF. Pod blatem znajduje się stelaż ze stali malowanej proszkowo, w kolorze czarnym która jest spoiwem stalowych elementów prezentująca abstrakcyjną formę geometryczną. Całość stołu jest stabilna, pozwala na wykorzystywanie tego typu mebli w wielu sytuacjach, jak przy pracy w start-upach, w różnych firmach reklamowych, czy związanych z sektorem IT.

W domowym zaciszu coraz więcej osób spędza czas na pracy przy komputerze w sposób online. Tego typu prace pozwalają stworzyć wygodną przestrzeń do wykonywania zawód przy użyciu takich mebli jak stół do pracy Pascal. Taki stół funkcjonalny można wykorzystywać do pracy zamiast standardowego biurka, a jak kończymy pracę spożywać przy nim posiłki, a także odpoczywać przy oglądaniu ulubionego filmu czy serialu, zarówno przy telewizji jak i komputerze.

Wspomniany stół można wykorzystywać, go w przestrzeni firm, gdzie przestrzeń może mieć nowocześniejszy design, a także wprowadzać elementy nawiązujące do nowoczesnych technologii. Tego typu stoły zastąpią w takich środowiskach niejedne biurko. Jeśli chodzi o zastosowanie tego typu stołów poza pracą, w środowisku domowym może posłużyć również jako miejsce do nauki, dla uczniów czy studentów. Jak posiadamy mieszkanie z aneksem kuchennym takiego typu stoły mają możliwość oddzielenia przestrzeni pokojowej od aneksu, tworząc dwa niezależne pomieszczenia, a sam stół ma właściwość jadalni i stanowiska pracy.

Białe stoły pokojowe mają to do siebie, że wprowadzają do pomieszczenia świeżość, a także przyjemny nastrój. Wspomniane stoły funkcjonalne Pascal mogą wprowadzić elementy prostoty i minimalizmu w przestrzeni mieszkalnej. Takiego typu stoły można w prosty sposób również wykorzystywać w branży gastronomicznej i hotelarskiej, a także na różnych szkoleniach organizowanych przez firmy.

Producent mebli Halmar w swojej ofercie prezentuje bogaty asortyment stołów do mieszkań jak i domów. W ofercie znajdują się właśnie takie nowoczesne meble stoły jak Pascal, ale również produkty meblowe o bardziej klasycznych formach i ciemniejszych barwach. Tego typu stoły mają wiele zastosowań, można wybierać modele do pomieszczeń bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych z elementami jasnego światła LED czy przestrzeni, gdzie znajduje się dużo elementów szklanych, białych czy wykonany z luster. Wspomniane stoły pokojowe Halmar pozwalają na stworzenie wygodnego miejsca do zamieszkania, a także przystępne miejsce do pracy czy to w miejscu zamieszkania czy w lokalu użytkowym.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość;
Bogaty wybór stołów;
Klasyka i nowoczesność;
Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
160
Wysokość
76
Głębokość
90
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Funkcja rozkładania
Nie
Kształt blatu
prostokątny
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu