Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar

 • Darmowa dostawa!
Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
search
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
 • Tuluza Ława Orzech Miodowy / Czarny Halmar
Ława pokojowa wykonana z płyty laminowanej w kolorze dębu miodowego. Posiada stelaż wykonany ze stali malowanej proszkowo na czarny kolor. Blat posiada dwie montowane z boku blatu szuflady, na różne drobiazgi. Spoiwo mebli znajduje się w blacie.
509,00 zł

Wysyłka w ciągu: 9 tygodni,

szerokość: 120 cm wysokość: 41 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Meble pokojowe mają obecnie różnego rodzaju wzornictwo i aspekty wizerunkowe, z prostą wykonaną rzeczą można całkowicie odmienić dane miejsce, aby stało się bardziej praktyczne i bardziej interesujące pod względem wyglądu. Jednym z rodzajów mebli jakie obecnie często spotyka się w magazynach dotyczących aranżowania wnętrz tak samo w mediach społecznościowych jest budowanie przestrzeni z meblami loft, które są dość proste do utrzymania w czystości, wykonane w solidny sposób z elementami drewna lub w kolorze drewna i zamontowanym stelażem z metalu lub stali.

Ława orzech miodowy Tuluza Halmar jest dość interesująca jeśli chodzi o wizerunek Loft. Ogólnie posiada kształt blatu w prostokątnej formie, wykonanie to przede wszystkim taki materiał płyta laminowana. Kolorystyka ława oparta jest o barwy drewna w kolorze orzech miodowy, który idealnie łączyć się ze stalowym stelażem w kolorze czarnym malowanym proszkowo. W blacie znajdują się spoiwa blatu wraz ze stelażem. Z jednej strony blatu znajdują się ukryte dwie niewielkie szuflady, w których można przechowywać różnego rodzaju drobne przedmioty, które można zastosować np. do oglądania TV jak gazeta z programem czy pilot do TV.

Ława loft orzech miodowy Tuluza Halmar w szufladach posiada jasną barwę. Wspomniany model mebla można postawić w salonie dużego domu, a także w przestrzeni kawalerki. Idealne uzupełnienie miejsca, gdzie królują inne meble LOFT oparte o wpływy dawnego okresu przemysłowego. Stalowe elementy, ciemny wizerunek drewna nawiązuje do okresu przemian i zmiany sposobu wykonywania pracy na bardziej ten produkcyjny czy magazynowy. Oparcie wizerunku o motywy fabryk i maszyn czy stali znaleźć można w wielu aranżacjach wnętrz w różnych albumach i magazynach poświęconych dekorowaniu przestrzeni mieszkalnej.

Do ławy loft pokojowej Tuluza Halmar warto dobierać funkcjonalne krzesła i fotele, najlepiej o prostym kształcie, ale również z elementami stali. Takie krzesła i fotele można używać jako miejsca do siedzenia przy spożywaniu posiłków, przy spotkaniach z rodziną i znajomymi oraz praktyczne miejsce pracy przy komputerze. Praca przy komputerze na blacie ławy Tuluza jest dość przyjemna. Blat jest obszerny, można na nim postawić nawet większego laptopa oraz pozostały sprzęt typu przenośna drukarka lub inne elementy niezbędne do pracy.

Ława loft orzech miodowy Tuluza Halmar pasuje do pomieszczeń, gdzie zastosowano dekoracje wykonane z metalu oraz z elementami z takich tworzyw jak włóknina, bambus oraz granit. W pomieszczeniach w typie Loft często spotyka się parapety oraz blaty wykonane w kolorze granitu lub marmuru. Zwłaszcza ten pierwszy element idealnie współgra z surowym wyglądem mebli Loft i tworzy zespoloną całość. Poza tym granitowe elementy w domu pozwalają na takie wykonywanie obowiązków, aby nie przejmować się o takie elementy jak niedoczyszczony blat czy drobne zarysowania czy uszkodzenia.

Producent mebli Halmar swoje meble dostarczane w paczkach. Przeznaczone są one do samodzielnego montażu. Instrukcje znajdują się w poszczególnych modelach mebli. Tego typu meble mają wysoki standard wykonania i klienci mają co wybierać z poszczególnego asortymentu mebli.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania mebli;
Uniwersalność;
Ciekawa kolorystyka i styl mebli;
Funkcjonalność;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
41
Głębokość
55
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Darmowy transport
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor nóg
MPN
2010001172659