Półka Winnie EMLB08 Forte

Półka Winnie EMLB08 Forte
search
  • Półka Winnie EMLB08 Forte
  • Półka Winnie EMLB08 Forte
  • Półka Winnie EMLB08 Forte
  • Półka Winnie EMLB08 Forte
Przyjemna dla oka półka Winnie Forte to produkt, który jest idealny dodatkiem do montowania na ścianie nad komodą pokojową lub w miejscu gdzie pragniemy wyeksponować eleganckie dekoracje oraz elementy wyposażenia domu. 
159,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 80 cm wysokość: 18 cm głębokość: 26 cm

Ilość

Dekoracje do pokoju stanowią ciekawy element wyposażenia mieszkań i domów. Takie produkt dobrze prezentują się z eleganckim dużymi meblami jak i tymi mniejszymi. Jednym z ciekawszych, mniejszych produktów są półki wiszące, które mają wiele zastosowań. W sypialni mogą pełnić funkcję dekoracyjną, gdzie ustawi się w szereg ciąg książek, w jadalni można wyeksponować interesujące filiżanki kawowe, które mają klimatyczny styl i wystrój. Półki wiszące mają również zastosowanie w budowanie domowej biblioteki, która idealnie współgra z nowym miejscem zamieszkania oraz w miejscu gdzie żyje się już ładne parę lat. Takie półki posiada marka Forte w kolekcji Winnie.
,center>alt
Półka wisząca Winnie EMLB08 Forte to produkt uniwersalny, gdzie można wyeksponować interesującą zastawę stołową oraz kolekcje fotografii w ramkach. Półka ta została wykonana w dwóch kolorach - białej Uni, a także dębu Sonoma. Materiały dobierane do półek wykorzystane są z płyt wiórowych laminowanych mają szeroki zakres zastosowań w branży meblarskiej. Półka wisząca idealnie pasuje do powieszenia nad komodą pokojową jako dodatek i urozmaicenie. W sypialni takie półki wiesza się koło komody, jako miejsce do spoczynku książek oraz elementów dekoracyjnych. Kolekcja Winnie to kolekcja mebli młodzieżowych, dlatego półkę Winnie EMLB08 Forte warto powiesić nad biurkiem, aby móc przechowywać podręczniki szkolne oraz zeszyty oraz akcesoria.

Półka wisząca Winnie EMBL08 Forte to produkt, który można łączyć z pozostałymi produktami kolekcji Winnie. Można do takiej półki dobrać elegancki stolik kawowy lub regał jako miejsce do przechowywania książek, a w przypadku stolika kawowego jako miejsce do czytania, nauki oraz rozwijania swoich pasji. Półka EMBL08 Winnie Forte to dodatek do wielu pomieszczeń. W jadalni można na niej ułożyć kubki z podróży oraz elementy dekoracyjne w kuchennym wydaniu.

Półka Winnie EMBL08 Forte to produkt, na którym można ułożyć tak książki, aby można było podeprzeć ich ułożenie. Elegancka stylizacja, pozwala stworzyć miejsce klimatyczne, gdzie można pracować oraz odpoczywać. Kolekcja Winnie to kolekcja mebli jasnych, z zastosowaniem wysokiej jakości płyt wiórowych laminowanych. Meble młodzieżowe, które idealnie ze sobą współgrają. Mają dużą odporność na uszkodzenia, dlatego takie meble mogą zostać w domu na lata. Kolekcja Winnie możne zostać zastosowana również wśród osób, które posiadają kawalerki i żyją sobie sami. W takich kawalerkach takie meble Winnie idealnie pasują do zorganizowania miejsca do pracy jak i czynności związanych z wypoczynkiem oraz przygotowaniem posiłków.

Meble Forte to bogaty wybór mebli pokojowych, które warto urozmaicić interesującymi dodatkami. Meble Forte posiadają kilka kolekcji, które warto zastosować według upodobań. Wśród mebli Forte występuje również kolekcja mebli młodzieżowych Winnie, gdzie mamy jasne, schludne meble, które wprowadzają ład i porządek w przestrzeni nastolatka. Takie meble są dobrze dopasowane z jasnymi wnętrzami, gdzie mamy dużo jasnego oświetlenia dziennego jak i sztucznego. Klimatycznie urządzony pokój młodzieżowy jest możliwy jeśli stawia się na meble funkcjonalne jak wspomniana kolekcja Winnie marki Forte. Meble Forte to dobrze urządzony dom i mieszkanie.

Atuty kolekcji Winni marki Forte:
  1. Nowoczesne meble młodzieżowe;
  2. Jasne meble przyjemne dla oka;
  3. Wysoka jakość wykonania;
  4. Dużą elastyczność w zastosowaniu;

Opis

Szerokość
80
Wysokość
18
Głębokość
26
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5904767720582
MPN
EMLB08-Q36

Zobacz również inne produkty z kolekcji Winnie Forte: